З’явився розширений геймплейний трейлер стелс-хоррора hello neighbor 2

23

В рамках презентації tinybuild був продемонстрований новий розширений трейлер ігрового процесу стелс-хоррора hello neighbor 2. Сиквел оригінальної гри був випущений в 2020 році під час шоу xbox games showcase. На відміну від першої частини хоррора реліз hello neighbor2 був заявлений тільки для пк (steam), xbox one і xbox series x. Також одночасно з анонсом сиквела в steam і на офіційному сайті розробників сталадоступна альфа-версія гри, з якою може ознайомитися будь-хто. Вихід hello neighbor 2 повинен відбутися до кінця 2021 року.

В hello neighbor 2 дія відбувається у відкритому світі, де гравцеві належить наййтіпропавшего в першій частині містера пітерсона (сусіда), поки за вами будетохотиться таємниче істота. Ваш противник володіє самонавчальним інтелектом, який стежить і вивчає кожен крок гравця.

У кожного геймера будетсвое розвиток сюжету, оскільки розповідь в грі будується в залежності від того, як саме ви граєте. Також гравцям доведеться знаходити креативні решеніяк головоломкам, комбінуючи предмети, використовуючи особливості місцевості і навикіплатформінга.