Завантажити lazymedia deluxe (повна версія) на андроїд

11

lazymedia deluxe – додаток яке дозволить вам в лічені хвилини знаходити практично будь-який відео або аудіо контент, а потім переглядати/прослуховувати його в режимі онлайн прямо на своєму мобільному пристрої. Отримайте безкоштовно доступ до мільйонів фільмів, серіалів, мультфільмів, аніме або музиці, для цього потрібно просто завантажити утиліту і встановити її на андроїд версії 4 і вище.

Інтерфейс лейзі медіа делюкс дуже доброзичливий, всі медіафайли розсортовані за категоріями, мають розумну сортування за алфавітом або датою додавання. Пошук ведеться по сорока п’яти найпопулярніших сервісів, отже, знайти необхідне кіно або відео / аудіо файл не складе величезних труднощів. Перед переглядом можна ознайомитися з описом, почитати інформацію про акторів і все в такому дусі.

Ви можете вибирати якість, дозвіл, озвучку, відтворення буде здійснюватися в зручному плеєрі, який володіє всіма тими функціями, як при звичайному онлайн-перегляді на комп’ютері. В налаштуваннях є можливість підлаштувати деякі елементи під свої потреби, поміняти тему оформлення і так далі.