Запамятовування чисел 1.3

472

Одна з найбільш досконалих технік запам’ятовування чиселЦе одна з найбільш досконалих технік запам’ятовування чисел, що має дуже широкий спектр застосування.

Системи запам’ятовування, засновані на цифро-літерних кодів почали використовувати дуже давно, близько 400 років тому. З тих часів вона неодноразово змінювалася та вдосконалювалася. І на даний момент ми маємо одну з найдосконаліших і простих технік запам’ятовування чисел.

В наш час цифро-буквений код і системи запам’ятовування, пов’язані з ним, успішно застосовують студенти провідних університетів і вищих технічних шкіл світу.

Техніка запам’ятовування з допомогою цифро-буквеного коду заснована на умовному відповідності між приголосними звуками і цифрами від 0 до 9. В цій техніці, однієї цифри відповідають відразу дві (а не одна) буква, що значно розширює можливості його застосування, а також полегшує його.

У додатку «Запам’ятовування чисел», також доданий Словесно-числовий список (СЧС).

Словесно-числовий список (СЧС) — це список слів, які ви будете пам’ятати одночасно з їх порядковими номерами. Його можна використовувати як шпаргалку або блокнот, який завжди з вами

У додатку є готовий список асоціацій, при натисканні на будь-який пункт Ви зможете поміняти слово. Складіть список асоціацій, який підходить і подобається насамперед Вам, в якому асоціації цифр на ваш погляд є найбільш яскравими, тобто такими, які вам легше всього уявити. Кожному числу у вашому списку повинно відповідати тільки одне слово.

Вивчити і запам’ятати цей список можна за допомогою зручного тренажера в цьому додатку. Зробити це насправді зовсім легко.

Після того як Ви запам’ятаєте таблицю цифро-буквеного коду і вивчіть словесно-числовий список, Ви зможете приступити безпосередньо до тренажера запам’ятовування чисел. За допомогою цієї унікальної техніки, через деякий час Ви зможете запам’ятовувати, з легкістю сотні цифр. Не кажучи вже про те, щоб запам’ятати номер машини або чий небудь номер телефону.

У програму входить:
— Тренажер запам’ятовування чисел;
— Тренажер асоціацій;
— Словесно-числовий список, з можливістю редагувати та додавати свої асоціації;
— Таблиця цифро-буквений код;
— Інструкція.

Завантажити додаток Запам’ятовування чисел.


Завантажити

Android 4.4+