Які фільми marvel можуть вийти в 2023 і 2024 році – не тільки ” дедпул 3»

4

Зовсім недавно стало відомо, що у marvel studios є сім неанонсованих фільмів, які повинні вийти до кінця 2024 року. У зв’язку з цією новиною, фанати знову почали припускати, які це можуть бути проекти, хоча деякі вже здаються очевидними.

На сьогоднішній день офіційно відомо, що marvel випустять два фільми в 2023 році – це « людина-мураха і оса: квантоманія » (17 лютого) і « вартові галактики. Частина 3 ” » 5 травня). Днями надійшла інформація, що в цьому ж році повинні вийти ще 3 повнометражних проекту mcu, і, якщо нічого не зміниться, це буде перший раз в історії франшизи, коли за рік вийдуть відразу 5 фільмів. У той же час ми дізналися, що в 2024 році буде випущено 4 проекти, і, грунтуючись на попередніх чутках, різних витоках і інсайдерської інформації, можна зробити певні висновки. Нижче ви можете побачити потенційний список фільмів mcu, які вийдуть з 2023 по 2024 рік:

  • « блейд – » 28 липня 2023 рік;
  • « дедпул 3 ” – 6 жовтня 2023 рік;
  • « фантастична четвірка “- 10 листопада 2023 рік;
  • « перший месник 4 – » 16 лютого 2024 рік;
  • « загін м “- 3 травня 2024 рік;
  • « шан-чі 2 – » 26 липня 2024;
  • « капітан британія » – 8 листопада 2024 року;

Очевидно, “блейд ” числиться в списку фільмів, чий вихід, скоріш за все, відбудеться раніше інших. У проекту вже є режисер (бассам тарік) і сценарист (стейсі осей-куффур), і, звичайно ж, махершала алі в головній ролі. Більш того, повідомляється, що зйомки стартують вже в липні наступного року, що робить реліз в липні 2023 року ще більш передбачуваним.

У третього “дедпула ” схожа історія: фільм має виконавця головної ролі в особі райана рейнольдса і сценаристів, сестер моліно, хоча все ще ведуться пошуки режисера. І, точно так само, як у випадку з ” блейдом “, виробництво має розпочатися в 2022 році. З ” фантастичної четвертої » трохи складніше, оскільки ми маємо лише режисера біля керма-джона уоттса, але, ймовірно, вже зараз marvel працюють шукають того, хто напише сценарій і хто стане довгоочікуваним втіленням першої сім’ї marvel в mcu.

Що стосується фільмів на 2024 рік, тут також є пару варіантів. Нещодавно анонсований “перший месник 4 ” підтвердив, що ентоні макі зіграє головну роль, а також те, що малкольм спеллман з “сокола і зимового солдата ” напише сценарій, таким чином, продовживши в якійсь мірі події серіалу. Довгий час в мережі з’являлися чутки про повноцінний фільм в стилі « месників », але з жінками-супергероями на перших ролях. Хоча нічого офіційно про нього не сказано, це може бути козир в рукаві студії, який об’єднає на екрані багатьох жіночих персонажів всесвіту, включаючи капітан марвел, могутнього тора (джейн фостер), червону відьму, валькірію, осу, моніку рембо та інших.

Також, враховуючи несподіваний, але прогнозований успіх « шан-чи і легенди десяти кілець », швидше за все, сиквел є питанням часу – тим більше, що є маса способів продовжити історію, на що натякає друга сцена після титрів. Крім того, потенційно в продовженні ми можемо побачити в дії таких персонажів, як фін фам фум або навіть залізний кулак.

Ну і, нарешті, ще один персонаж про який вже давно ходять чутки, коли мова стосується приєднання в mcu – це капітан британія. Персонаж згадувався в “месниках: фінал », в той час як була інформація, що marvel хочуть запропонувати роль генрі кавіллу, але тепер здається більш імовірним, що, якщо такий проект коли-небудь і побачить світ, то в центрі уваги буде пеггі картер у виконанні хейлі етвелл, оскільки на це натякає перший епізод мультсеріалу” що, якщо…? ». І це вже не кажучи за те, що персонаж, можливо, дебютує в живій дії вже у фільмі « доктор стрендж: в мультивселенной божевілля