Як записати телефонну розмову на iPhone

300

Apple дбає про конфіденційність користувачів, тому в iOS немає вбудованого додатка для запису дзвінків. Якщо у вас є необхідність у цій функції, вам доведеться скачувати сторонню програму.

Більшість з них платні: у деяких випадках доводиться платити не за скачування програми, а за хвилини записуваного розмови. Але якщо вам потрібно зберегти розмову з коханою людиною або важливий доказ, це однозначно коштує витрачених грошей.

Пропонуємо вашій увазі 4 програми і один онлайн-сервіс для запису дзвінків.

TapeACall Pro

Ціна: 849 р.

Додаток не дарма в топі списку: воно по праву вважається одним з кращих в своєму роді. TapeACall записує як вхідні, так і вихідні дзвінки, при цьому обмеження на час запису немає. Файл зберігається на сервері TapeCall, він буде доступний відразу ж після того, як ви завершите розмова. Записи можна завантажити на свій телефон або вивантажити в хмарне сховище.

IntCall

Ціна: Безкоштовно

Це додаток записує тільки вихідні дзвінки. Його плюс в тому, що всі записи зберігаються виключно на самому пристрої без залучення стороннього сервера. Сам додаток безкоштовно для скачування, але для його роботи доведеться придбати спеціальні кредити (від 79 рублів). Виклики здійснюються через платформу VoIP і інтернет, ваш оператор не буде стягувати за це додаткових зборів. Для запису необхідно здійснювати дзвінки безпосередньо з додатка, так як воно не запускається автоматично. Записані файли можна зберегти на своєму iPhone або перенести на інший комп’ютер за допомогою iTunes. Додаток записує дзвінки всередині країни та за кордон, є можливість приховати свій номер.

Call Recorder Pro

Ціна: 604 р.

З цим додатком ви зможете записувати вхідні та вихідні дзвінки. Після скачування програми вам будуть доступні 300 хвилин запису, після їх закінчення потрібно купувати кредити вартістю від 60 рублів.

Call Recorder Unlimited

Ціна: 59 – 269 р.

Пробна версія програми має обмеження на тривалість і відтворення запису. Якщо ви захочете придбати повну версію, вам на вибір буде запропоновано кілька варіантів Pro-оновлення вартістю від 59 до 269 рублів. Плата стягується щомісячно.

Callwrite

Ціна: Безкоштовно

Цей сервіс був створений російськими розробниками. Для роботи з ним додаток завантажувати не потрібно. Запис ведеться за принципом конференц-зв’язку: для запису вихідного дзвінка вам необхідно спочатку зателефонувати на номер сервісу і підключити до розмови людину, бесіду з яким вам потрібно записати.

Для запису вхідного дзвінка дайте відповідь на виклик, а після цього додайте сервісний номер в конференцію. Запис розмови зберігається на сервері протягом трьох діб. Для її прослуховування і скачування необхідно зареєструватися на сайті, вибрати тарифний план та оплатити послугу.

Не забувайте про те, що в деяких країнах запис розмови без відома співрозмовника є незаконною. У Росії при розмові з високопоставленим чиновником або особою ви зобов’язані попередити його про наявність рекордера на вашому телефоні.

Джерело: http:///