Як видалити додаток на андроїд

24

Смартфонів і планшетів під управлінням android ос день у день стає все більше. Вони зайняли всілякі цінові категорії-від декількох тисяч рублів до декількох тисяч доларів. Примітно і те, що андроїд є відкритою операційною системою і легко піддається кастомізації в тому числі і призначеної для користувача. Але найчастіше перешкодою для цієї самої кастомізації виступають виробники гаджетів – вони встановлюють свою оболонку і ряд стандартних додатків, що йдуть в комплекті. На жаль, від них позбутися не можна без втручання всередину системи, але хіба це ще когось зупиняло? давайте розберемося, як видалити додатки з андроїда, які не видаляються. Почати слід зі стандартних і найпоширеніших способів: від самого простого до складного.

Як видалити додатки з андроїда, які не видаляються

Від додатків, викачаних з google play маркета і деяких вбудованих можна позбутися за допомогою системних засобів. Так, на перший погляд це не так вже й складно, але недосвідчені користувачі частенько стикаються з подібними проблемами, а тому ми просто зобов’язані розповісти про все максимально докладно.

Стандартними називаються додатки, що закачуються в смартфони і планшети самим виробником або дистриб’ютором. Але для початку слід розібратися з додатками, що були встановлені користувачем. Як же їх видалити, щоб не залишилося ніяких слідів їх присутності?

Існує всього лише три способи. Всі вони однаково популярні, нехитрі і прості в реалізації.

Програма або гра буде стерта з пам’яті пристрою, пропадуть і всі додаткові файли, так чи інакше пов’язані з нею. Безумовно, спосіб воістину простий, однак, далеко не всі програми піддаються видаленню так просто.

Видалення за допомогою затиснення

Напевно, ви помічали, що значки будь-яких додатків можна перетягувати, якщо утримувати на них деякий час свій палець.

Так ось, тим же методом їх можна ще й видалити. Зайдіть в меню, де знаходяться всі програми або прямо на робочому столі утримуйте палець на грі або програмі, яку ходите деінсталювати.

Бачите, зверху з’явився кошик? перетягніть значок в неї, не відпускаючи палець. Підтвердіть видалення своєю згодою.

Якщо і цей спосіб не підійшов – переходимо до наступного.

«контрольний» в голову

Часто до нас звертаються з проханням пояснити, як видалити додатки, які за допомогою перших двох способів видалятися не хочуть. На щастя, рішення є-скористатися сторонніми утилітами для стирання примхливої програми або гри.

Трапляється, і таке, що програми, ігри або стандартні програми не видаляються навіть цим способом, тоді можна спробувати для деінсталяції сам маркет.

  1. зайдіть в маркет;
  2. проведіть пальцем від лівого боку дисплея до правого, виїде меню;
  3. тапніте по підпункту ” мої програми та ігри»;
  4. відкриється список з усіма встановленими з google play програмами та іграми;
  5. як тільки завантажиться сторінка з додатком, натисніть на ” видалити»;
  6. деінсталяція пройшла успішно!

Як видалити системні програми на андроїд?

Мабуть, це дійсно найскладніший спосіб. Справа в тому, що більшість виробників блокує можливість видалення вбудованих в оболонку програм та ігор. В такому випадку не вийде обійтися без отримання root-прав.

І вам пощастило, якщо у вас пристрій китайського бренду. У таких найчастіше вже вони вбудовані і їх потрібно лише активувати, зайшовши в супутнє додаток. На кожному гаджеті воно своє, тому дивіться інструкцію конкретно під ваш пристрій.

Якщо ви впевнені, що права адміністратора активовані, скачайте програму root app delete. Вона діє подібно додатку uninstaller і має схожий інтерфейс, тому інструкції для них аналогічні. Тільки вибирати доведеться не завантажену гру, а стандартний додаток. Тому будьте гранично уважні, щоб нічого зайвого не деінсталювати.

У разі, якщо прав суперкористувача (root) немає, доведеться перепрошивати пристрій для їх отримання. Тут вже відбутися двома витраченими хвилинами не вийде. Гарненько подумайте, чи варто взагалі перепрошивати гаджет через якихось додатків?