Як відключити інтернет на телефоні (android) / / кілька способів

45

доброго часу всім!

Взагалі, зазвичай, до мене надходять питання щодо відновлення роботи інтернету… А тут раптом ні з того не з сього неск. Прохань по відключенню… 😉 (мабуть у одного з великих операторів змінилася тарифна лінійка. Ну да ладно…)

Отже, найчастіше обмежити (або навіть відключити повністю) мобільний інтернет потрібно у випадках:

 • коли у вас дві сім-карти, і ви не хочете, щоб по одній з них “витрачався” інтернет-трафік;
 • для економії коштів-для захисту від випадкових оновлень пз… (особливо, якщо телефоном користується людина у віці, наприклад, і інтернет йому в принципі не потрібен);
 • для збільшення часу роботи пристрою від акумулятора (наприклад, коли поїхали за місто, і інтернет там не потрібен / все одно погано ловить).

Нижче запропоную кілька варіантів вирішення питання-в залежності від мети, яку переслідуєте, зможете вибрати відповідний! у більшості випадків, навіть нічого не доведеться встановлювати.

Варіанти відкл. Мобільного інтернету

Найбільш простий і швидкий варіант повністю відкл. Доступ телефону в інтернет наступний:

 1. розблокувати пристрій;
 2. провести пальцем зверху вниз, щоб відкрилася панелька з “швидкими” настройками; 👇
 3. натиснути по значках wi-fi і мобільні дані, щоб вони стали неактивними (в допомогу: які значки можуть зустрінеться на екрані телефону).

Відкл. Wi-fi і мобільні дані

Тепер, якщо ви відкриєте який-небудь додаток, наприклад, браузер — то він вам повідомить про відсутність доступу до інтернету (див . Приклад нижче). 👇 задача вирішена?!

Немає підключення до інтернету

*

В налаштуваннях android в розділі “підключення” повинен бути диспетчер sim-карт — він нам і знадобитися. (залежно від марки телефону і версії android назва меню може дещо відрізнятися)

Підключення-диспетчер сім-карт / / android 10.0

Далі слід вибрати потрібну sim-карту і у вкладці “мобільні дані” вибрати опцію “відключено”. Тепер ця sim-карта не буде використовуватися для доступу до мережі.

До речі, також для однієї з двох sim-карт можна відключити sms-повідомлення і дзвінки.

Відключаємо моб. Дані для сім-карти 2

Цей варіант хороший тим, що ми обмежуємо доступ в інтернет лише тоді, коли наш інтернет-трафік підійде до порогу.

Наприклад, у вас мобільний оператор надає 10 гб трафіку за тарифом (все, що вище — оплачується значно дорожче). Щоб не потрапити на переплату — можна в телефоні поставити обмеження в 9,9 гб. Коли ви завантажите ці 9,9 гб інформації-телефон відключить інтернет. Зручно? я думаю “так”! 😉

Ps

1 гб ≈ 1000 мб

*

1) зайти в налаштування android і відкрити вкладку “підключення”. 👇

Підключення

2) після перейти в підрозділ”використання даних”.

Використання даних (налаштування android)

3) далі перейти у вкладку “використання мобільних даних” і відкрити параметри. 👇

Використання мобільних даних

4) включити функцію” ліміт трафіку”, задати дату відліку, і сам ліміт (наприклад, 9,9 гб!).

Задати ліміт трафіку

*

Використовуємо авіа-режим (режим польоту)

Цей спосіб “моментально” відключить не тільки інтернет, але і все ін.підключення на телефоні.

Взагалі, авіа-режим призначений для того, щоб задіяти його під час польоту на літаку, але в ряді випадків цілком годиться і для вирішення інших завдань (наприклад, дозволить швидко відкл. Телефон від” всього ” разом, що заощадить заряд батареї!).

Щоб його активувати — досить розкрити шторку “швидких налаштувань”, потягнувши за верхню панельку телефону. У ній потрібно знайти значок з літаком і активувати його. См. Приклад нижче. 👇

Авіа-режим активний!

Само собою, доступ в інтернет тут же буде “перекритий” -наприклад, браузер повідомить, що сторінка доступна в офлайн-режимі (або взагалі не відкриє її). 👇

Офлайн

*

Через налаштування оператора (особистий кабінет)

Якщо через налаштування телефону поставити обмеження не вдалося (немає потрібної функції / при вкл., перезавантаження пристрою все одно витрачається трафік — – то більш надійним варіантом буде відключити моб. Інтернет через оператора.

 1. для початку потрібно дізнатися, що за оператор обслуговує ваш номер (прим.: деякі користувачі навіть не знають до кого підключені // або допомагають налаштувати апарат не собі 😉 ). Оператора можна дізнатися, подивившись диспетчер сім-карт в налаштуваннях телефону;

  Диспетчер sim-карт

 2. найшвидший варіант відключення моб. Інтернету-скористатися спец. Ussd запитом для свого оператора. Наприклад, у мегафона використовуються коди: *105*4*4# або *105*4*4*2# (потрібно буде спочатку ввести 2 для відключення, а потім 1 для підтвердження);

  Послуга мобільний інтернет підключена — натисніть 2 для откл.

   

👋