як вибрати металочерепицю

10-2-2019

Як вибрати металочерепицю правильно? Найбільш важливими параметрами при виборі даного матеріалу є: товщина сталі, ступінь оцинковки, тип і колір полімерного покриття, гарантії виробника. Рекомендуемо https://www.budservic.com.ua/product-category/db/metallocherepitsa-odessa/

Металочерепиця: склад і переваги

Металочерепиця-це покрівельний матеріал, широко використовуваний в будівельній сфері. Склад металочерепиці: гладкий сталевий лист, шар цинку, захисне антикорозійне покриття, грунтовка, зовнішнє покриття (поліестер, пурал і т. д.), лак.

Даний вид покрівлі добре зарекомендував себе при експлуатації в самих різних кліматичних умовах. Він відмінно підходить для застосування в Україні, де є кілька кліматичних зон: від субтропічної до степової. Металочерепиця стійко переносить перепади температур, тривалу спеку і мороз, а також дощ, сніг і град.

Критерії вибору металочерепиці
Товщина сталі

Загальновизнаний стандарт товщини сталі – 0,5 мм. Тому, якщо ви ставите питанням, яка металлочерпица краще, сміливо купуйте саме цю. Більш доступний варіант – 0,45 мм Основна вимога при використанні стали менше 0,5 мм – дотримання мінімального кроку обрешітки під час монтажу.

Ступінь оцинковки

Цинк має унікальну властивість захищати обрізний край від корозії і подряпин. Більшість виробників витрачають від 100 до 250 г цинку на 1 м2. При виборі металочерепиці пам’ятайте: величина цинкового шару має дуже важливе значення, оскільки визначає довговічність сталі.

Полімерний покрив

Є кілька типів полімерного покриття металочерепиці. Найбільш популярні: поліестер, пластизол і поліуретан. Один з найбільш оптимальних варіантів, виходячи з показників «гарантія-якість», – пурал 50 мікрон зі сталлю товщиною 0,5 мм. Якщо ж вибирати за критерієм «ціна-якість» – поліестер зі сталлю 0,45 мм

Кольори металочерепиці

Суто індивідуальний параметр. Однак існує кілька критеріїв, якими багато керуються при виборі металочерепиці. Наприклад, темні тони покриття більше схильні до вицвітання, ніж світлі. Але незважаючи на це, вже довгий час найбільш затребуваними відтінками залишаються зелений, шоколадно-коричневий і темно-червоний.

Гарантії виробників

У різних виробників терміни гарантії на продукцію, відповідно, також відрізняються. Максимальна гарантія на металочерепицю з поліестеровим покриттям – 10 років. З полімерним покриттям на основі поліуретану – 15 років.