Як скачати відео з YouTube на iPhone або iPad

323

Apple заблокував додатки, які відкрито заявлені для скачування відео з YouTube на iPhone або iPad. Однак, це все ще можливо в iOS 9.

Apple заблокував додатки, які відкрито заявлені для скачування відео з YouTube на iPhone або iPad. Однак, це все ще можливо в iOS 9. Наше покрокове керівництво покаже, як можна завантажити відео з YouTube на iOS. YouTube обіцяв ввести оффлайн перегляд відео, але це стало можливо тільки по платній підписці на сервіс YouTube Red, який також відключає рекламу, але доступний він поки тільки в США.

Перший спосіб. Скачування, з допомогою програми Documents 5

Запустіть додаток App Store на вашому пристрої та виконайте пошук безкоштовного додатку «Documents 5».

Після установки запустіть його і торкніться піктограми в правому нижньому куті, яка виглядає як іконка Safari (компас).

Відкриється веб-браузер, в якому потрібно виконати пошук по рядку «savefromnet». Перейдіть по посиланню «ru.savefrom.net» в результатах пошуку.


Фотографія Спосіб 1

Крок 2. Відкрийте ролик в програмі

Вам потрібно отримати URL–адресу відео YouTube, який потрібно завантажити. Найпростіший спосіб – це запустити програму YouTube.

Відкрийте потрібний ролик і дочекайтеся закінчення реклами та запуску відео. Потім торкніться відео, щоб викликати меню, і натисніть кнопку «Поділитися» (у вигляді закругленого стрілки). Потім скопіюйте посилання, натиснувши на відповідний значок у вигляді ланцюжка («Copy Link»).Тепер поверніться в програму «Documents 5» і натисніть на білий ящик, щоб вибрати його. Натисніть ще раз, щоб викликати меню буфера обміну і торкніться пункту «Paste» (вставити, щоб вставити скопійований раніше URL на потрібний ролик.


Фотографія Крок 2

Крок 3. Скачайте ролик

Натисніть на зелену галочку, в списку, що відкрився, виберіть потрібну якість відео. Натисніть на зелену кнопку «Завантажити». Потім підтвердіть початок завантаження, якщо вона не розпочнеться автоматично. Краще виконувати скачування відео через мережу Wi-Fi замість 3G або 4G.

Фотографія
Фотографія Крок 3. Скачайте ролик

Крок 4. Знайдіть викачане відео на пристрої

Після завантаження ролик з’явиться в розділі «Downloads» додатки «Documents 5».Ви можете зберегти цей відео в папку «Camera Roll» на вашому iPhone або iPad (не у додаток за замовчуванням «Videos», на жаль).

Щоб це зробити, натисніть та утримуйте відео, потім перемістіть його і тримайте, поки не побачите список папок. Продовжуючи утримувати, перетягніть його у папку «Photos» і потім в Camera Roll».Тепер Ви можете відкрити програму «Photos» і дивитися відео.


Фотографія Крок 4. Знайдіть викачане відео на пристрої

Другий спосіб. Youtube converter

Якщо вам набридло постійно копіювати і вставляти посилання на відео і перемикатися між додатками, тобто більш простий спосіб завантажити відео, якщо у вас є ПК або MAC, за допомогою програми Softorino’s YouTube Converter.Перейдіть на сайт YouTube Converter і скачайте версію, яка вам потрібна – для Windows або Mac. Запустіть програму після установки і після запиту введіть адресу електронної пошти, щоб отримати ключ активації. Скопіюйте його з листа і програма розблокується.

З’єднайте ваш телефон або планшет з комп’ютером і підтвердіть дозвіл на пристрої при необхідності.


Фотографія Другий спосіб. Youtube converter

Крок 2. Конвертування

Тепер відкрийте браузер і скопіюйте посилання на YouTube відеоролик, який потрібно завантажити. Відео автоматично з’явиться в програмі «YouTube Converter». Ви можете скопіювати кілька посилань, щоб створити черга на завантаження в ваш iPhone або iPad.

Потім потрібно вибрати якість відео. Хоч Ви і можете вказати навіть 4K, більш розумно вибрати 720p або 1080p, оскільки поки немає iPhone або iPad з екраном з роздільною здатністю 4K.

Клікніть по кнопці «Convert and Transfer to iPhone», і відео буде завантажено та скопійована в додаток «Videos» на вашому iPhone. Це може зайняти деякий час, тому краще скачати потрібні ролики заздалегідь.


Фотографія Крок 2. Конвертування
Джерело: http://catalog-security.com.ua/