Як просувати сайти

11-13-2019

З кожним роком, завдяки розвитку технологій, з’являються нові тренди і особливості в сфері SEO. Тому ми, традиційно, на початку року робимо огляд основних світових тенденцій і готуємо статтю для власників бізнесів. Хочемо порекомендувати почитати про сео продвижение сайта

Багаторічний досвід роботи з клієнтами підказує, що власники веб-ресурсів повинні залишатися в курсі останніх тенденцій галузі.

Хочете дізнатися найпоширеніші питання від власників бізнесу до SEO-компаній з просування і розкрутки? Давайте їх озвучимо!

Адже якщо для інтернет-агентства такий моніторинг — запорука успішного виконання роботи, то для замовника це можливість розібратися, що і чому пропонує SEO-спеціаліст для поліпшення позицій сайту, який просувається.

Рішення технічних питань веб-ресурсу — це тільки підготовка до просування. Саме ж просування складається з стратегії (тобто комплексу певних дій, спрямованих на досягнення поставлених цілей), яка обов’язково враховує основні тренди. А тренди змінюються в залежності від того, які технології з’являються в житті людей.

Оптимізація сайту під мобільні пристрої. Основну увагу варто звернути на цей пункт, адже якісне і успішне просування на 50% залежить від оптимізованого сайту для мобільних пристроїв. У разі відсутності оптимізації ваш сайт в 2019 році або зупинитися в рості, або почне різко падати в позиціях. Як це виправити, більш детально зупинимося трохи нижче.

Просування сайту займає тривалий термін (від 3 місяців, в залежності від конкурентності пошукового запиту).

Якщо ви вирішили робити для просування свого сайту, будьте готові до того, що перші результати (фрази, виведені в топ 10 (і вище) пошукових систем) з’являться тільки через 3-4 місяці. Оплата проводиться щомісяця. Тобто при розрахунку бюджетів візьміть до уваги, що перші результати просування з’являться далеко не відразу.

Для того щоб точно відповісти на питання скільки коштує просування сайту, потрібно відправити заявку в нашу компанію, із зазначенням імені сайту і списком ключових фраз або скористатись формою автоматичного розрахунку, розташованої вище.