Як перенести таблицю з word в excel

23

Ситуація, коли з ворда в ексель потрібно перемістити табличку з даними, зустрічається не так часто. Наприклад, це може стати в нагоді, щоб скористатися спеціальними формулами і швидко зробити будь-які підрахунки. У статті розглянемо покрокову інструкцію, як перенести таблицю з word в excel.

Просте копіювання

Першим і найпростішим способом для перенесення таблиці з ворда в ексель є її просте копіювання з вихідного документа з подальшою вставкою в інший. Поетапно це робиться наступним чином:

 1. спочатку потрібно виділити всю таблицю, натиснувши на значок у вигляді двох пересічних двосторонніх стрілок у верхньому лівому кутку.
 2. клацнути правою кнопкою в будь-якому місці таблиці.
 3. натиснути “копіювати”. Замість цього можна одночасно натиснути комбінацію клавіш ctrl + c на клавіатурі.
 4. створити новий файл excel або відкрити документ.
 5. на аркуші відзначити а1 кліком лівої кнопки миші. Зрозуміло, можна вибрати будь-яку іншу комірку, але слід взяти до уваги, що саме вона стане крайньою лівою верхньою коміркою переміщуваної таблиці.
 6. на верхній панелі інструментів в розділі «буфер обміну» натиснути кнопку «вставити», вибравши параметр «зберегти вихідне форматування» (його вибір залишається на розсуд користувача). Також можна скористатися комбінацією ctrl і v.

Після виконання даної послідовності потрібна таблиця з’явиться на аркуші ексель. Однак іноді інформація, поміщена в комірки, не відображається повністю. Тоді слід вручну розтягнути стовпці і рядки.

Імпортування даних з word в excel

Існує й інший варіант, який вважається більш складним. Він дозволяє не копіювати і вставляти вручну, а імпортувати дані з таблиця зі збереженням параметрів. Користувач, який хоче скористатися даним методом, повинен чітко слідувати алгоритму дій, описаних нижче:

 1. відкрити вихідну таблицю в програмі word і виділити її, натиснувши на вже згаданий в минулому розділі значок зі стрілками, що з’явився в лівому кутку.
 2. перейти в “макет «в панелі інструментів (в розділі»робота з таблицями”).
 3. у самому правому розділі панелі інструментів під назвою “дані «є функція»перетворити в текст”.
 4. у вікні параметрів потрібно вибрати знак табуляції в якості»роздільника”. Підтвердити вибір натисканням “ок”.
 5. перейти у вкладку “файл «і натиснути пункт»зберегти як”. Далі вказуємо місце, де буде розташовуватися документ, даємо йому найменування. Головне, що важливо зробити, – це змінити тип файлу. Він повинен бути звичайним текстом (.txt).
 6. натиснути “зберегти”. У вікні перетворення нічого міняти не знадобиться. Потрібно тільки запам’ятати кодування, наприклад windows (за замовчуванням).

подальші дії проводяться в програмі excel. для початку її потрібно запустити. Після цього:

 1. перейти у вкладку “дані«, послідовно натиснути» отримання зовнішніх даних « – »з тексту”.
 2. у діалоговому віконці імпорту потрібно знайти збережений раніше текстовий файл.
 3. вибрати файл і підтвердити дію кліком по кнопці “імпорт”.
 4. далі перед користувачем з’явиться вікно, іменоване “майстер текстів”. У ньому в налаштуваннях слід відзначити формат даних»з роздільником”. Також потрібно встановити кодування, в який був збережений текстовий файл. Після цього натиснути “далі”.
 5. у наступному вікні в якості символу-роздільника встановлюється знак табуляції і натискається «далі».
 6. фінальним кроком є форматування даних, при цьому до уваги береться вміст осередків. Так, по порядку натискаючи кожен зі стовпців, користувач привласнює йому одне зі значень (загальний, текст, дата або пропустити). В кінці натискається»готово”.
 7. на екрані з’явиться вікно імпорту, де вказується, на який лист потрібно помістити таблицю. Також в поле вводиться адреса тієї комірки, яка буде крайньої лівої верхньої. Якщо вручну зробити це не вийшло, слід клікнути на кнопку, що знаходиться поруч з полем для введення даних. На сітці виділяємо одним клацанням миші потрібну комірку. Після повернення у вікно імпорту даних натискаємо»ок”.

Перед користувачем з’явиться таблиця, яку в подальшому можна форматувати і редагувати вбудованими інструментами.

Обидва описаних вище варіанти дозволяють перемістити таблицю з ворда в ексель. Незважаючи на простоту першого способу, другий дозволяє гарантувати відсутність будь-яких сторонніх символів або зміщення осередків. З цієї причини перед перенесенням таблиці слід оцінити її складність і призначення.