Xmedia recode

19

Xmedia recode — абсолютно чудовий і дуже потужний конвертер медіафайлів. Програма підтримує всі популярні відео і багато аудіо формати і включає масу супутніх функцій.

Xmedia recode дозволяє конвертувати відео – і аудіо-файли між масою підтримуваних форматів, з можливістю зміни цілого ряду характеристик (бітрейт, дозвіл та інше). Програма вміє працювати з практично усіма популярними форматами і контейнерами , а регулярні оновлення включають підтримку нових. Доступна як власноручна настройка параметрів вихідного файлу, так і великий набір встановлених профілів для конвертування відеоролика під різні пристрої (телефони, планшети, консолі та інші пристрої).

У програмі є такі важливі особливості як пакетна обробка роликів, ріппінг blu-ray і dvd (тільки незахищені), імпорт субтитрів і багато іншого.

інтерфейс xmedia recodeскромний відеоредакторналаштування

Важливо відзначити, що в програмі є скромний відеоредактор . Він дозволить обрізати ролик і включає набір відеофільтрів для дрібної корекції і прикраси ролика.

У програми простий інтерфейс без зайвих прикрас, який справляє враження тлумачного інструменту, розрахованого на просунутого користувача, проте робота з програмою не повинна викликати складнощів навіть у початківця користувача.

В інтернеті можна часто зустріти скарги користувачів на збої в роботі програми, однак це зачіпає тільки частина користувачів і залежить, найчастіше, від обладнання (відеокарти). Як би там не було, а програма постійно оновлюється, підвищуючи стабільність і виправляючи помилки. Скачайте xmedia recode-можливо саме цей інструмент виявиться для вас кращим вибором.