WWE Immortals 2.6.3

415Беріть своїх улюблених WWE Superstars з рингу і вводите їх в сюрреалістичний світ WWE IMMORTALS. Трощіть ворогів РУЙНІВНИМИ АТАКАМИ в оригінальному файтинг з сенсорним управлінням від творців Injustice і Mortal Kombat. НАПОВНИТЕ СВОЮ КОМАНДУ СУПЕРСИЛОЮ за рахунок карколомних знакових прийомів, карт екіпіровки та підтримки. Обрушьте на супротивників ураган болі в НЕЩАДНИХ БОЯХ, пов’язаних із змаганнями WEE.

БОЇ
Використовуйте сенсорні елементи управління свого мобільного пристрою, щоб влаштовувати епічні баталії “«три-на-три»”. Виконуйте комбінації, натискаючи на екран і проводячи по ньому пальцем, і накопичуйте силу для спеціальних атак і суперприемов, унікальних для кожної суперзірки.

ВЕЛИЧЕЗНИЙ ВИБІР
Збирайте для гри фантастичні версії своїх улюблених свперзвезд WWE: Triple H, John Cena, The Undertaker, The Bella Twins, The Rock, Hulk Hogan і багатьох інших. У кажой суперзірки є унікальні варіанти зі своїми особливими здібностями і прийомами.
Складайте арсенал прийомів, накопичуйте сили, покращуйте персонажів і перемагайте конкурентів. Постійно вдосконалюйте свою команду відповідно до свого стилю гри і виставляйте своїх кращих Immortals проти цілих груп бійців.

МЕРЕЖЕВА БАГАТОКОРИСТУВАЦЬКА ГРА
Боріться з живими супротивниками в мережевих поєдинках і змагатися за розкішні призи з гравцями зі всього світу на внтуриигровых турнірах, пов’язаних з реальними собтытиями в світі WWE. Переглядайте записи своїх минулих боїв, щоб відточити свої навички і поліпшити склад команди.

ПРИГОЛОМШЛИВА ГРАФІКА
Насолоджуйтеся кращою в своєму класі графікою і індивідуальної анімацією для кожної суперзірки WWE на своєму смартфоні або планшетному пристрої. Боріться на повністю тривимірних аренах в світах, оформлених у стилі альтер-его суперзірок.


Завантажити

Android 4.0+