WhatsCall 1.9.1.008

321


WhatsCall Насолодіться по-справжньому БЕЗКОШТОВНИМИ дзвінками. Телефонуйте додому і закордон безкоштовно. Понад 200 000 людей використовують його! Кожен користувач може отримати 2000+ безкоштовних кредитів на дзвінки, а це більше 30 хв безкоштовних дзвінків додому!★ Необмежені БЕЗКОШТОВНІ кредити на дзвінки
У WhatsCall є багато різних пропозицій — просто виконуйте пропозиції і заробляйте кредити на БЕЗКОШТОВНІ дзвінки незареєстрованим користувачам! Ви можете отримувати до 30 хвилин безкоштовних дзвінків на кожен день, просто натискаючи на рекламу, переглядаючи ролики і запрошуючи друзів.

★ Телефонуйте користувачам WhatsCall без витрати кредитів
Для онлайн дзвінків користувачам WhatsCall не потрібні кредити. Запросіть друзів в WhatsCall і насолоджуйтеся високою якістю дзвінків по Wi-Fi безкоштовно. Крім того, ви можете дзвонити на мобільні/стаціонарні номери в більш ніж 230 країнах, використовуючи безкоштовні кредити.

★ Залиште живе відеоповідомлення
Попрощайтеся з традиційною голосовою поштою і побалуйте друзів видеосообщениями! Залишайте відеоповідомлення вашим друзям, якщо вони не можуть відповісти на дзвінки, щоб вони знали, що ви хочете повідомити щось дуже важливе!!

Висока якість госоловых викликів
За сприяння провідних світових компаній, що використовують передові технології кодування і декодування голосу, WhatsCall пишається своїми інноваціями у сфері оптимізації якості IP-PSTN зв’язку і дозволяє своїм користувачам зЕкшн снювати голосові і відеодзвінки високої якості за низькими тарифами.


Завантажити

Android 4.0+