Warhammer 40,000: Freeblade 5.4.0

416«КОМАНДУЙТЕ ІМПЕРСЬКИМ ЛИЦАРЕМ (IMPERIAL KNIGHT™) З WARHAMMER 40,000® В САМІЙ ЗАХОПЛЮЮЧІЙ І ПРИГОЛОМШЛИВОЇ ГРІ ДЛЯ МОБІЛЬНИХ ПРИСТРОЇВ.


Коли батьківщину молодого імперського лицаря руйнують сили Хаосу, він вступає в ряди космодесантників легіону „“Темні Ангели»”, ставши Вільним клинком. Насолоджуйтеся епічним сюжетом з більш ніж 170 одиночних місій, командуючи Вільним клинком на шляху честі, спокути і відплати. Випробуйте свої навички і патрулюйте світ Тарниса, знищуючи нескінченні хвилі загарбників.

НЕЙМОВІРНІ ПРИГОДИ В СТИЛІ “«ТИСНИ І СТРІЛЯЙ»”
Відчуйте міць бойової машини – дотиком пальців ви зможете використовувати гармати, ракети і термічні вибухи, щоб знищувати ворогів і прати все навколо в пил.

СВЕРХДЕТАЛЬНАЯ ГРАФІКА
Грайте в самий візуально приголомшливий шутер для вашого пристрою. Вивчіть світ, персонажів і мешканців всесвіту Warhammer 40,000 в найдрібніших подробицях з самими сучасними графічними ефектами.

ЕПІЧНІ СУТИЧКИ
Шинкуйте ворогів Імперії на шматочки потужним ланцюговим мечем. Відчувайте вага кожного помаху свого Вільного клинка, примовляючи механічні жахи і гігантських істот до смерті від жорстоких потрошащих ударів.

СТВОРЮЙТЕ, ПОКРАЩУЙТЕ І ЗМІНЮЙТЕ
Придумайте вигляд свого Вільного клинка самостійно, створення та використання потужна зброя, включаючи гармати Гатлінга “«Месник»” і мельту-гармату, які однаково добре знищують і брудних орків, і єретиків Хаосу.

І ЦЕ ЩЕ НЕ ВСЕ…
Незабаром будуть ще оновлення – вигравайте легендарне зброю, броню і шати, борючись з гравцями зі всього світу в щоденних подіях і напружених багатокористувацьких битвах.


Завантажити

Android 4.0.3+