Вийшов пк-корпус xigmatek vortex arctic в білосніжному виконанні з нестандартним кріпленням hdd

15

Компанія xigmatek випустила корпус vortex arctic, призначений для побудови настільних комп’ютерів ігрового рівня. Пристрій має стандартний формат mid tower.

Тут і нижче зображення xigmatek

Корпус отримав білосніжне виконання. Ліва бічна стінка виконана із загартованого скла: через нього добре проглядається внутрішня будова системи. Зверху є перфорація, що сприяє циркуляції повітря.

Допускається установка материнських плат у форм-факторі mini-itx, micro-atx і atx. Є посадочні місця для семи карт розширення. Довжина дискретних графічних прискорювачів не повинна перевищувати 290 мм.відзначимо і нестандартне кріплення hdd — його пропонується розміщувати паралельно передній панелі у вертикальному положенні.

У фронтальній частині передбачена багатобарвна підсвічування. В оснащення спочатку входить rgb-вентилятор sync xcr120 діаметром 120 мм, розташований в тильній області.

Корпус допускає застосування одного накопичувача формату 3,5 дюйма і одного пристрою зберігання даних типорозміру 2,5 дюйма. На верхню панель виведені два порти usb 2.0 і один порт usb 3.0, а також стандартні 3,5-мм гнізда для навушників і мікрофона.

У разі повітряного охолодження можливий монтаж до п’яти вентиляторів: по два зверху і спереду, а також один ззаду. Можливе застосування рідинного охолодження з тильним радіатором на 120 мм. Обмеження по висоті процесорного кулера становить 160 мм.