Віталік бутерін хоче припинити майнінг dogecoin і перевести його на протокол ethereum 2.0

31

Останнім часом ілон маск взагалі забув про існування криптовалюта dogecoin. Неясно, що взагалі сталося, адже ще кілька місяців тому він вів справжню рекламну компанію, пропонуючи всім і кожному вкладатися в такий цінний актив. Перераховувати всі ідеї геніального піарника ми не будемо, але нагадаємо, що засновник tasla пропонував зробити догікоін основним грошовим засобом на марсі. Ясно, що імператор червоної планети може собі дозволити вибрати валюту для своїх підданих, але ілон на цьому не зупинився. Він говорив про високий потенціал криптовалюта, підкріплюючи все це байками і картинками собачок породи сіба-іну. Ходили чутки, що маску належить чимала частина монет, тому можна припустити, що мільярдер просто вдало позбувся вантажу собак, тому такий спокійний. А може він образився, адже його не взяли до ради dogecoin foundation, який він же сам і запропонував відродити.

Реклама

Що ж, справа ілона процвітає, адже в цей самий рада взяли віталіка бутеріна. Сподіваємося, фігура засновника ефіру не потребує представлення, тому перейдемо до суті новини. Отже, 18 серпня активно запрацювала організація dogecoin foundation, яка вже почала генерувати ідеї по перетворенню криптовалюта в найдорожчу і цінну на планеті (після ефіріума, звичайно ж). Першу геніальну думку висловив сам віталік. За його словами, саме час відмовитися від генерації монет за допомогою традиційного майнінг. Нібито, це заважає догікоіну розвиватися, а значить потрібно перевести його на алгоритм консенсусу.

Це означає, що мова йде про так званому proof-of-stake, коли добувати монети зможуть тільки власники сотень тисяч доларів в криптовалюта завдяки пасивним вкладам. Оскільки це тільки ідея, переживати майнер прямо сьогодні не варто. Можливо, все залишиться як є, але віталік бутерін вже запропонував допомогу розробників ефіру. Він стверджує, що можна використовувати сучасний код ethereum, в якому є все необхідне для безпечного переходу на новий алгоритм.

Очевидно, що подібні зміни призведуть до зростання курсу dogecoin. Сьогодні дана криптовалюта вважається інфляційною, що сильно псує її авторитет. Крім того, велика частина монет зосереджена в раках невеликої кількості власників. Якщо все це проблеми вдасться врегулювати, доля догікоіна може виявитися райдужною, а власники дійсно стануть мільйонерами.