Відключення і конвертація HEIF в JPEG в IOS

349

Запуск iOS 11 відбудеться вже завтра і однією з найцікавіших орієнтованих на фото співтовариство можливостей добавляющихся з оновленням є високоефективного формату файлів зображень HEIC

Високоефективний Формат зображення (HEIF), вимовляється як «Хеф» — це формат файлу, який використовує HEVC-закодовані зображення. Ці зображення будуть використовувати розширення .heic «Хиик».

Цей формат має теоретично дозволити істотно зменшити розмір файлів, не жертвуючи якістю. Крім цього у цьому новому форматі приховано чимало інших смачних булочок для любителів фото.

Є тільки одна проблема: користувачі Windows і старих версії IOS і MAC OS не зможуть відкрити ці файли на своїх пристроях.

Як відключити HEIC

Якщо ви не хочете морочитися з конвертацією і новий формат вам теж не дуже цікавий, тов налаштуваннях ви можете виставити використання стандартного формату фото і відео файлів.


Фотографія Налаштування – Камера – найпоширеніший формат файлів

І прийшов конвертер

На щастя добрі війни світу вже створили конвертер, який без праці дозволить вам конвертувати ваші HEIF зображення в старий добрий JPEG

З ці конвертером ви просто зможете конвертувати ваші файли, так і завантажити їх можна аш 30 за раз.

І оскільки за програмною частиною конвертера стоять ті ж люди, що з ше час створили JPEGmini, зображення HEIC, перетворені за допомогою інструменту, потім оптимізуються з використанням технологій JPEGmini і результат завжди виходить відмінний і передбачуваний.

Чим HEIC. так гарний

Ми не знаємо, як довго цей інструмент знадобиться. У форматі HEIC є багато переваг: можливість зберігати окремі зображення або послідовності, можливість зберігання аудіо / тексту разом із зображенням, можливість зберігання операцій редагування зображень і стиснення з втратами і без втрат.

На нашу скромну думку за цим форматом майбутнє і якщо він все таки зуміє пробитися крізь jpeg лобі – це буде великий крок у майбутнє.

Але до тих пір, якщо ви завтра переходьте на iOS 11, і вам потрібен / потрібен спосіб конвертувати ці зображення в JPEG, є варіант, який вам знадобиться.

Джерело: http://fastping.com.ua/