Відео: облаштування особистого замку і полювання на людей в трейлері вампірського екшену з елементами ммо v rising

34

На youtube-каналі видання ign з’явився новий ролик вампірського екшену з елементами симулятора виживання і ммо v rising від stunlock studios. Гру анонсували ще в травні, а в свіжому ролику розробники показали її основні елементи: облаштування особистого замку, полювання на людей заради харчування кров’ю і битви.

Джерело зображення: steam

У проекті користувачам належить перевтілитися у вампірів і виживати в готичному світі. Почнеться пригода з того, що персонаж повстане з труни в якомусь запорошеному приміщенні. Потім йому належить створити і облаштувати власний замок. Процес детально показаний в трейлері: користувач спочатку зводить стіни, потім додає корисні споруди і прикрашає інтер’єр. Напевно портали і статуї, продемонстровані в ролику, будуть давати різноманітні бонуси герою або відкривати певні можливості.

Трейлер також показує полювання на людей. Гравець вільний заручитися підтримкою інших користувачів, щоб спільно атакувати поселення і влаштувати кривавий бенкет. Робити це потрібно вночі, так як вдень вампіри слабшають.

Не менше уваги в ролику приділено битвам. Вампіри можуть використовувати древковое і холодну зброю, а також застосовувати навички. У число останніх входять запуск енергетичних снарядів, стрибок з ударом об землю, швидке обертання навколо своєї осі і багато іншого.

V rising заявлена для пк, терміни релізу поки не повідомляються.