Відео: хоррор-шутер quantum error перебрався на unreal engine 5

22

Студія teamkill media повідомила, що екшен з елементами хоррору quantum error тепер розробляється на базі unreal engine 5. Спочатку гру анонсували минулої весни як проект на unreal engine 4. Перехід на п’яту номерну версію дозволить поліпшити деталізацію і освітлення. Різницю в основному помітять уважні гравці, які бачили перші трейлери шутера.

Джерело: teamkill media

Автори відзначили, що перенесення матеріалів зі старої версії на нову зажадав значних зусиль. Спочатку розробники тільки спробували портувати невелику сцену на unreal engine 5, після чого вже не захотіли повертатися назад. Студія відзначила перехід на ue5 за допомогою нового тизера-в короткому ролику демонструється приміщення з відображеннями на підлозі і ефектами якогось порталу.

У quantum error гравці відправляться в дослідницький комплекс, з якого надійшли сигнали про пожежу. Прибувши на місце, головний герой дуже скоро зрозуміє, що справа не обмежиться тільки порятунком людей — в будівлю потрапила невідома і моторошна істота, яке потрібно зупинити до того, як воно вибереться назовні.

Quantum error вийде на ps4, ps5 і xbox series. Поки у проекту немає дати релізу.