Відбувся реліз шутера deathloop від авторів dishonored і prey

33

На pc і playstation 5 відбувся реліз шутера від першої особи deathloop. Гру розробила arkane studios, відома за такими іграми як dishonored і prey. Нині студія є частиною microsoft, але через ранню ексклюзивну угоду з sony гра вийде на xbox series x / s лише через рік.

Придбати deathloop можна за наступними посиланнями:

  • pc-2499 рублів (standart), 3199 рублів (deluxe)
  • playstation 5 — 4999 рублів (standart), 6429 рублів (deluxe)

До складу deluxe-видання, крім самої гри, входять скіни для персонажів, дві унікальні зброї, два предмети для посилення і саундтрек.

” від імені всієї команди deathloop в ліонській студії arkane і bethesda ми бажаємо вам чудово провести час в нашій грі. Ми створювали її з великою любов’ю і сподіваємося, що результат вам сподобається, — розповідає дінга бакаба, директор з розробки deathloop. – ми доклали всіх зусиль, щоб забезпечити вам незабутні враження. Перед вами абсолютно нове дітище arkane, такого в наших іграх ще не було”.

Deathloop розповідає про двох вбивць, які застрягли на острові чорний риф в загадковій часовій петлі. Головним героєм виступає кольт, який намагається вибратися з цієї петлі. Однак в цьому йому заважає джуліанна, роль якої може взяти реальний гравець.