Відбувся офіційний анонс гри atelier sophie 2: the alchemist of the mysterious dream

38

Видавець koei tecmo games і студія gust анонсували вихід ігриatelier sophie 2: the alchemist of the mysterious dream наplaystation 4, nintendo switch і pc (steam) 25 лютого 2022года.

Секція трансляції, присвячена atelier sophie 2:the alchemistof the mysterious dream, починається з 1:34: 40.

Atelier sophie 2: the alchemist of the mysterious dream продовжує серію численних пригод софі і плахти. Покинувши ріднойгород софі кірхен белл,пара виявляє величезне дерево, ідентичне тому, яке плахта бачила уві сні, і коли вони наближаються до нього, таємничий вихор затягує їх всередину.

Софі прокидається одна в цікавому новому світі під назвою erdewiege, і незабаром вона дізнається про алхіміку на ім’я плахта, яка знаходиться на околиці міста. Вражаюче, але коли софі прибуває в кательє, вона зустрічає юного ентузіаста алхімії на ім’я плахта, іхотя алхімік носить те ж ім’я, що і її подруга, дівчина не впізнаетсофі.

Які ще сюрпризи чекають софі в цій подорожі? по мірі включення вона зустрічає честолюбного алхіміка рамізеляерленмейера, яка охоче погоджується допомогти в скрутну хвилину.розповідь елегантно розгортається в новому чарівномвізуальному стилі, що поєднує арт підсерії mysterious івисокоякісну графіку і анімації, представлені в atelierryza 2: lost legends and the secret fairy 2021 року.

Познайомитися з нашим оглядом на першу частину atelier sophie: thealchemist of the mysterious book можна за посиланням: