В японії xbox series вдалося за рік досягти чотирирічних показників продажів xbox one

22

Японський журнал famitsu підрахував місцеві продажі консолей microsoft xbox series s і x. Результати виявилися набагато краще, ніж у xbox one. Менш ніж через рік після глобального запуску 10 листопада минулого року було продано 102591 нових консолей microsoft, близько 63% цього обсягу припало на старшу версію xbox series x. Попередній консолі xbox one знадобилося більше чотирьох років, щоб досягти позначки в 100000 проданих екземплярів.

billy freeman, unsplash

Продажі playstation на батьківщині завжди були поза конкуренцією, більше 1 млн playstation 5 було продано в японії до вересня, зараз кількість реалізованих приставок перевищила 1,1 млн — в 11 разів більше, ніж всіх xbox series. Попит на playstation 5 продовжує залишатися на високому рівні, багато хто ще не змогли придбати консоль через дефіцит. В японії за останній тиждень було продано 15885 одиниць playstation 5, а xbox series s і x – 3447 одиниць. До слова, в сша sony планує реалізувати схему для продажу консолей безпосередньо в святковий сезон, фільтруючи перекупників.

Wccftech зазначає, що microsoft працює над залученням гравців з регіонів азії та японії зокрема. Нещодавно в японії став доступний хмарний сервіс xbox cloud gaming, також компанія збирається налагодити співпрацю з японськими інді-розробниками і обіцяє повну японську локалізацію starfield — майбутнього амбітного проекту bethesda game studios.