В пригодницькому стелс-екшені aragami 2 з’явиться кроссплей — принаймні, між pc і xbox

27

Співробітники незалежної іспанської студії lince works в недавньому інтерв’ю порталу wccftech поділилися новими подробицями свого пригодницького стелс-екшену aragami 2.

Джерело зображень: steam

Нагадаємо, в aragami 2 користувачам дістається роль одного з останніх представників клану майстерних воїнів-арагамі. У грі заявлений кооперативний режим з підтримкою аж до трьох осіб.

За словами співзасновника lince works девіда леона (david leon), aragami 2 запропонує кроссплей між pc (steam, gog, microsoft store) і xbox. Розробники також прагнуть реалізувати функцію на консолях playstation.

Що стосується пострелізного періоду, то в lince works планують підтримувати aragami 2 додатковим контентом після запуску. Зокрема, в грі може з’явитися редактор рівнів.

» звичайно, якщо редактор рівнів буде однією з найбільш затребуваних функцій у фанатів, ми постараємося додати його в гру, але, як би нам не хотілося, гарантувати цього не можемо”, — заявила менеджер спільноти lince works джина кампос (gina campos).

До того ж розробники в інтерв’ю розкрили приблизну тривалість aragami 2 (близько 15 годин) і технічні особливості гри на консолях нового покоління (4k, 60 кадрів/с, поліпшені текстури і тіні, а також швидкі завантаження).

Xbox game pass.