Unusual test 1.6

403

Вам належить пройти безліч різних незвичайних тестів. Вас чекає вікторина з безліччю завдань, загадок і ребусів. Безліч міні-ігор і завдань сподобаються людям будь-якого віку. Чоловіки, підлітки і хлопці зможуть пограти в різні міні ігри. Жінки, дівчата і дівчатка зможуть увійти в салон краси і втілити всі свої фантазії з зачіскою, манікюром.


Протягом всієї гри вас буде супроводжувати пан Червоніє. В нижньому правому куті у вас завжди буде активна підказка, якій ви зможете скористатися в будь-який момент безкоштовно! Якщо гра буде користуватися попитом, то я постійно буду випускати нові рівні!
Логічні і каверзні завдання будуть розвивати вашу уважність, інтелект і мізки. Гладьте, повертайте свій мобільний пристрій, клікайте щоб пройти всі завдання.
З кожним правильно пройденим рівнем, ви будете переходити на новий рівень. Якщо програєте рівень, то будете автоматично перенесені на попередній рівень.
Логіка, інтуїція і нестандартне мислення допоможе дітям і дорослим пройти ці захоплюючі і красиві рівні. Ви можете змагатися з друзями за скільки ви пройдете всі рівні. Наприклад, творець Дмитро Стародымов пройшов перші 50 рівнів за 30 хвилин! Дізнайтеся наскільки у вас геніальний мозок!
Красива графіка в мінімалізмі і приємна музика підніме вам настрій.
Ця безкоштовна гра сподобається всім гравцям в незалежності від рівня iq.


Завантажити

Android 2.3+