Ульотні Приколи 1.11

1705Ульотні Приколи — самі смішні картинки з приколами. ?


Фото приколи та прикольні картинки, смішні фото та багато іншого.

Ульотні фото з приколами — це величезна колекція ржачных приколів. Тільки добірні і найсмішніші жарти. Фотоприколи для кожного. Чадні картинки. Всі картинки можна скачувати, щоб завжди мати до них доступ. Смішні ситуації і демотиватори на всі випадки життя. Прикольні меми. Тільки добірний гумор і анекдоти.
Щогодини виходять оновлення приколів, які ти повинен побачити. Зручний інтерфейс — нічого зайвого. Кнопки лайків, збереження і шарінга, ділити приколами з друзями. Все це у нас в додатку.
Сучасні анекдоти. Дивитися приколи можна у нас. Приколи про котів і собак. Самі смішні приколи. Жарти. Чотки приколи. Приколи без кордонів. Смійся до сліз. МДК. Орлятко. Корпорація гумору.

Вподобані запису можна коментувати і оцінювати. Всі сподобалися картинки можна зберігати в галереї пристрою в папці програми. Ти можеш ділитися записом з друзями через соціальні мережі Facebook, Вконтакте, Однокласники, Viber, WhatsApp а так само інші встановлені на пристрої додатки. Ну і звичайно, ти можеш залишати лайки і зберігати записи в обране.


Завантажити

Android 4.0+