У японії надійшов у продаж матрац для геймерів

21

Є ігрові крісла, ігрові клавіатури та ігрові монітори, але це не межа. Японська bauhutte випустила матраци для геймерів. Компанія спеціалізується на» ігрових меблях”, і одного разу потрясла індустрію анонсом ігрового ліжка. Мабуть, аксесуар призначений якраз для неї.

Новий товар своєрідної лінійки створений в співдружності з місцевим виробником nishikawa, що випускає матраци більше 450 років.

Як пише famitsu, аксесуар під назвою gaming mattress виконаний з щільного поролону і забезпечує спокійний сон після ігрового дня. Крім того, матрац ідеально підходить для того, щоб розвалитися на ньому вдень і пограти в своє задоволення.

По всьому матрацу розташовані прорізи, що забезпечують різну ступінь підтримки, а зовнішній чохол можна зняти і почистити, звернувши матрац в трубочку для зберігання. Bauhutte пропонує три моделі на вибір: односпальний (шириною 100 см), полуторку (120 см) і двоспальний (140 см) за ціною від 28 500 ієн (18 600 рублів) до 43 500 ієн (28 400 рублів).

Викладений на 2ch, найбільшій дошці оголошень в японії, матрац не викликав особливого ажіотажу. Покупці порахували, що в аксесуарі немає нічого спільного з геймінгом. А деякі відзначили, що nishikawa продає під виглядом новинки свої звичайні недорогі матраци.