У перевиданні sonic colors на nintendo switch знайшли безліч багів

28

Після виходу cyberpunk 2077 багатьом здавалося, що випустити гру з порівнянною кількістю багів не зможе вже ніхто. Але це вдалося зробити sega в її грі sonic colors ultimate, яка є перевиданням гри sonic colors, що вийшла 11 років тому на консолях nintendo wii і nintendo ds.

Перевидання вийшло відразу на всі актуальні платформи: пк, xbox one і series, ps4 і ps5, а також nintendo switch. І що характерно, забагованной виявилася виключно версія для switch.

Гра насичена великою кількістю графічних артефактів, на які складно не звертати уваги. Потрібно бути великим фанатом серії, щоб продовжувати гру, бачачи таке:

Багато користувачів соцмереж запідозрили авторів відео з демонстрацією багів у використанні емуляторів, типу yuzu. І в деяких випадках, це дійсно виявилося правдою. Однак навіть при грі безпосередньо на switch ситуація не стає істотно краще:

У деяких випадках в результаті бага соник може просто “вилетіти” за межі рівня:

Засмутила користувачів і продуктивність гри. Згідно зі звітом df, оригінальна версія sonic colors на консолі nintendo wii запускалася в дозволі 480p при 30 fps. На switch’е гра запускається в портативному режимі в дозволі 600p, що нижче нативного дозволу дисплея. До слова, the witcher 3 в портативному режимі працює в 540p.

У стаціонарному режимі консоль запускає гру вже в 900p / 30 fps. Для порівняння, ось дані про продуктивність на інших консолях:

  • xbox one-900p / 60 fps;
  • ps4 і xbox series s-1080p / 60 fps;
  • ps4 pro і ps5 – 1440p / 60 fps;
  • xbox one x і xbox series x-2160p / 60 fps;