Творець ghost of tsushima тизерить нові ексклюзиви ps5

43

З теперішнього моменту і до 2023 року у playstation studios є кілька великих ексклюзивів в розробці , серед яких horizon forbidden west , gran turismo 7 і god of war ragnarok .

Однак, судячи з усього, у компанії є кілька неоголошених ігор. На форумі відеоігор reset era старший дизайнер sucker punch productions нещодавно вказав, що sony ще не розкрили всі карти. На жаль, про те, що знаходиться в розробці, не йдеться.

Відповідаючи користувачеві, який скаржиться на відсутність великих ексклюзивів для ps5, розробник навів наступну цитату: “люди припускають, що зараз не буде проміжних ігор, тому що sony ще нічого не оголосили? гаразд…”

Як і слід було очікувати, геймери відразу ж прийшли до висновку, що одна з цих загадкових ігор повинна бути від sucker punch productions, але це малоймовірно, враховуючи, що ghost of tsushima вийшла в минулому році. У той же час є ймовірність, що це невеликий проект.

Якими б не були ці ігри, вони точно не можуть бути чимось більшим, інакше вони б вже були анонсовані. Також варто відзначити, що мова йде про вікно до marvel’s spider-man 2 , яка імовірно вийде восени 2023 року. Іншими словами, нас чекає ще кілька ексклюзивів до середини 2023 року.