Творці world war 3 пропонують ексклюзивний «президентський набір» за $5 млн з унікальними бонусами

13

Розробники world war 3 ще не встигли переробити гру після епічного провалу і зняття її з продажу, як вирішили голосно і привселюдно нагадати про своє існування. А який найкращий спосіб прославлення в сучасному світі? правильно, епатаж. Ось розробники проекту і представили “президентський набір” для world war 3, пропонований в одному екземплярі і забезпечує своєму покупцеві абсолютно унікальні бонуси і права.

Але для початку про вартість: “президентський набір” оцінили в п’ять мільйонів доларів. Той олігарх, який буде готовий викласти настільки шалені гроші за гру, може розраховувати на наступні привілеї: право зробити своє рідне місто полем бою в world war 3, отримати репліку шолома ронина, а також зіграти головну роль в короткометражному фільмі про гіпотетичний глобальний конфлікт.

Додатково до всього вищесказаного покупець отримає золоті обличчя для зброї, унікального оперативника із зовнішністю (за бажанням) покупця, а також півтора мільйона одиниць місцевої внутрішньоігрової валюти. Поки що придбати набір не можна, та й сторінка покупки поки дає збої. Мабуть, навіть системи магазину не витримують таких ідей видавців і розробників. Звичайно, у багатих свої примхи, але доларові мільйонери напевно знайдуть своїм грошам краще застосування.

Наприкінці листопада має стартувати чергове закрите тестування переробленої версії world war 3, а навесні наступного року, імовірно, відбудеться повноцінний реліз. Поширювати гру будуть по умовно-безкоштовної моделі.