Цікаві факти 1.10

352Цікаві факти — Все найцікавіше ?Сама цікава і пізнавальна інформація з усього світу. Самі незвичайні випадки та факти, а також цікавий історії. Переглянуті факти зручно групуються у групи, що забезпечує комфортний перегляд, без повторень.

У нас ви знайдете величезну кількість цікавих і цікавих фактів. Наша колекція разючих фактів оновлюється щодня. Цікава інформація допоможе тобі провести час з користю. В дорозі, в метро або в автобусі, ти завжди можеш пізнавати щось нове і цікаве з нашим додатком.
Наукові факти вразять навіть найбільш допитливі розуми, ви побачите, як прекрасний наш світ. Унікальні, незвичайні і веселі факти. Забавні факти не дадуть тобі нудьгувати і допоможуть розвіятися.
10 і 100 найбільш цікавий фактів, а також фактів про любов і взаємини, факти про тварин і про науку, факти про видатних людей та історичних події, факти про природу і створення світу, факти про чоловіків і факти про жінок — ці і багато інші теми порушені в нашому додатку.
З додатком Цікаві Факти ти завжди будеш в курсі, що відбувається в світі і будеш знати “Що у світі цікавого?”. А адже насправді саме цікаве поруч, просто треба поглянути на факти з іншого, не звичною для всіх боку і ти побачиш їх зворотну сторону.

Вподобані запису можна коментувати і оцінювати. Всі сподобалися картинки можна зберігати в галереї пристрою в папці програми. Ти можеш ділитися записом з друзями через соціальні мережі Facebook, Вконтакте, Однокласники, Viber, WhatsApp а так само інші встановлені на пристрої додатки. Ну і звичайно, ти можеш залишати лайки і зберігати записи в обране.


Завантажити

Android 4.0+