Трейлер з датою релізу sherlock holmes: chapter one з’явиться в четвер. Версії гри для ps4 і xbox one перенесені

4

Розробники sherlock holmes: chapter one з української студії frogwares оголосили, що версії гри для консолей попереднього покоління ps4 і xbox one будуть випущені пізніше, а версії для пк, xbox series s | x і ps5 з’являться до кінця 2021 року.

Розробники повідомили, що рішення прийнято після великого тестування, обговорень між командами і керівниками студії. Затримка спрямована на те, щоб дати гравцям, які все ще грають на попередньому поколінні, гідний досвід.

Сергій оганесян, директор з комунікацій frogwares, сказав:

” у нас є трейлер з датою виходу, який повинен вийти в ефір у четвер, 16 вересня, але ми хотіли повідомити гравцям, що версії гри для xbox one і playstation 4 затримаються. Ми вважали за краще відкрито розповісти вам про це зараз, ніж дозволити такої новини несподівано з’явитися в кінці анонса або трейлера. Ми розуміємо, що деякі гравці будуть засмучені цією новиною, але ми прийняли рішення, перш за все, з урахуванням ваших вимог. Будьте впевнені, ми не скасовуємо ці версії. Нам потрібно лише більше часу і трохи перепочинку, щоб наша команда правильно їх закінчила. Затримка може скласти кілька тижнів, але це ще належить з’ясувати»