ТОП-10 кращих безкоштовних додатків з доповненою реальністю для iPhone і iPad

315

Дві речі, які потрібно знати про доповнену реальність на iPhone і iPad. Перше – AR Kit підтримується тільки iPhone Se, 6s, 7, 8, 10 і їх плюсових модифікаціях, всіх моделях ipad pro і ipad 2017 під управлінням iOS 11. Друге – заряд батареї йде нещадно.

JigSpace

Розробники цього додатка дійсно заслуговують уваги. Хлопці не просто використовують новомодну фішку, а реалізовують її потенціал на всі 100%.

Навчальна програма наочно покаже і розкаже як працює трансмісія, батарея віддає заряд, світить лазер, з яких часток складається мозок і багато іншого.

По-перше це наочний, деталізований інтерактив. Все можна вертіти, масштабувати, торкатися частин і отримувати підказки.

По-друге, тут є покрокова повчання, немов учитель з книгою оповідає про ті чи інші речі.

В третіх – це не одноразова програма, а ціла платформа в яку будуть подгружаться нові відсортовані за категоріями одиниці. Додаток безкоштовне, але на мій превеликий жаль англійською мовою.

З іншого боку – хороший привід підтягнути англійську. JIG Space – це, мабуть, найкорисніше, вражаюче і надихаюче додаток з усіх наявних в категорії AR. Ось воно – майбутнє в системі освіти. І багато складні речі стають трішки простіше.

TapMeasure

Завдяки TapMeasure ви зможете вимірювати довжину предметів, визначати відхилення фігур від заданої площині і навіть створювати тривимірний план приміщень з урахуванням вікон, дверей та інших поверхонь.

У підсумку вийде інтерактивна модель в якій можна подивитися всі розміри. Дуже зручна штука, особливо коли потрібно щось накидати або виміряти, а під рукою немає рулетки або лазера. Звичайно, точність залишає бажати кращого.

Варто врахувати, що похибка на метр може становити сантиметр і більше. Але через брак будь-якого іншого більш точного інструменту таке рішення все одно є виходом.

IKEA Place

Хлопці з IKEA швидко підхопили і взяли на озброєння ARKit зробивши круте додаток до свого каталогу. Тепер багато речей шведської меблевої фабрики можна вписати в свою кімнату і подивитися на скільки добре чи не дуже це буде виглядати.

Моделі высокополигональны і виглядають досить здорово. Є дві головні претензії – немає можливості масштабувати предмети, просто додаток не завжди точно зіставляє розмір, і відсутність програми в російському App Store. В іншому – так тримати. Додавайте більше речей з каталогу, прив’яжіть до них всі характеристики і буде вам щастя і море зручності.

SketchAR

Якщо ви не вмієте малювати, то не все втрачено. І для цього на початковому етапі не обов’язково ходити на гурток будинок культури. Додаток Sketch AR допоможе вам у цьому. Навівши бажано на листок А4 камеру сканер розпізнає його і покаже чотири точки які необхідно намалювати.

Для системи вони стануть відліковими, після чого спроектується вибране зображення з каталогу. Звичайно можна однією рукою тримати, а другий описувати картинку, але краще закріпити смартфон або планшет на штативі.

З SketchAR у вас запросто вийде хороший і головне пропорційний кістяк зображення. Потім залишиться вже без допомоги закінчити роботу.

Magicplan

Основний акцент цього додатка лягає на складання креслення планів приміщень і технологія доповненої реальності в цьому дуже допомагає. Немає необхідності малювати кожну лінію – швидко пробіглися по кімнаті зазначивши кути і виходить готовий план.

Де треба – підкоригували, де треба – домалювали. Потім, додали двері, вікна та меблі з структуризированного каталогу і ось вже через 5 хвилин у вас готовий відмінний начерк який не соромно показати.

Під час ремонту цей додаток стане просто незамінне. Круто те, що потім всі отримані приміщення можна об’єднати в один проект і вийде квартира або будинок.

Housecraft

Одним з перших тестових прикладів доповненої реальності була програмка від Apple дозволяє розставляти парочку предметів меблів. Розробники Housecraft розвинули цю ідею і додали купу інтерактиву та елементів домашнього начиння?

Предмети можна розставляти з високою точністю, повертати, масштабувати і навіть розташовувати віртуальні моделі один на одного. Так що обставити кімнату елементами інтер’єру, нехай і віртуальними предметами, не складе труднощів.

Night Sky

Далеко не новий додаток Night Sky після недавнього апдейта отримало два режими доповненої реальності – класичний, з накладанням зоряного неба і з відображенням сонячної системи. Правда остання фіча доступна тільки за передплатою. Добре що хоч перший місяць безкоштовний. Так що побавилися, поизучали небо і нашу систему і на цьому досить.

Яндекс.Карти

Хлопці з Яндекса вирішили стати першопрохідцями в світі де картографія та доповнена реальність співіснують. В режимі пішохода при побудові маршруту на місцевості буде відображатися точка і шлях до неї.

Поки все це реалізовано дуже простенько і практично не має якої-небудь користі, але є наочним прикладом того, що і в цьому напрямку можна працювати і це буде виглядати органічно.

Залишилося допилити прив’язку маршруту прямування, додати до будівель інтерактивні таблички і зробити розумні окуляри доповненої реальності і технологічне майбутнє однозначно стане на крок ближче.

App in the Air

Це додаток підкаже і покаже маршрути і статус польоту в режимі онлайн тих чи інших авіарейсів. Якщо відкинути купу основних функцій і орієнтуватися на доповнену реальність, то виходячи зі своєї історії польотів за весь час або за конкретний рік програма покаже на тривимірному кулі всі ваші перельоти та накручений кілометраж.Користі від цього мало, ну звичайно можна замутити красивий кадр в Instagram.

А от якби розробники інтегрували польоти рейсів в доповнену реальність у режимі онлайн було б набагато крутіше.

Paint Space AR

І закриває наш рейтинг рісовалка в AR. Нічого особливого тут немає – вибираєте кольору, інструменти або які-небудь ефекти і просто жартуєте, розписуючи віртуальне оточення. Навіщо це може знадобитися на практиці – я не знаю.

Так ще й розробники надали лише обмежена кількість інструментів, квітів і можливостей. За решту вибачайте платити.

На жаль, додатків реалізованих із застосуванням доповненої реальності в App Store мізерно мало, а тямущих з них ще менше. В Google Play такі програми почнуть з’являтися трішки пізніше, бо Google затягнула з випуском пакету для розробників.

Джерело: http://ipguard.org.ua/

Як грати в тетріс

3-30-2021

Творцем гри став 16-річний старшокласник Вадим Герасимов . Гра була створена в 1985 році і завоювала величезну популярність у всьому світі. Можна сказати, що його популярність не минула і донині. Ми як і раніше знаходимо сайти в Інтернеті, що пропонують ігровий процес прямо в веб-браузері. Гра тетріс також зустрічається в безлічі різних різновидів на ігрових автоматах, а останнім часом – і на мобільних телефонах. Звертайтеся за посиланням грати тетріс класичний. Правила гри дуже прості, але гра надзвичайно захоплююча і цікава. Досягнення результату вимагає як рефлекторного, так і швидкого логічного мислення з елементами прогнозування наслідків поточного руху.

Гра ведеться на прямокутній дошці, розділеній на 22 лінії по 10 полів у кожній. Фігури, що складаються з чотирьох сусідніх квадратів, падають з верхньої частини дошки. Фігурки вибираються випадковим чином з 7 типів-поруч з дошкою зазвичай відображається інформація про наступну фігуру, яку гравець зіграє на наступному ходу.

Гравець може обертати падаючу частину навколо своєї осі (проти годинникової стрілки), переміщати її вправо, вліво і вниз і кидати. Фігура не може бути переміщена після того, як вона впала. Фігури внизу дошки заповнюють ряди. Якщо рядок заповнена повністю, вона буде видалена, а квадрати над нею перемістяться вниз.

Гра закінчується, коли нова фігура не може бути поміщена на дошку, тому що для неї немає місця. За кожну віддалену рядок гравець отримує відповідну кількість очок:
Опис
1 для кожного рядка фігури скидається, коли вона скидається
5 для розміщення фішки на дні ігрового поля
50 для видалення одного рядка
150 для видалення відразу двох рядків
300 для видалення відразу трьох рядків
600 для видалення відразу чотирьох рядків
2500 за проходження рівня, тобто за розрив 50 ліній

Після проходження 25 ліній рівень змінюється. На кожному рівні частини падають швидше, тому у гравця менше часу думати і розставляти падаючі частини. Всього рівнів 9. Останній – рівень найсуворіший. Фігури падають дуже швидко, і вижити тут можуть тільки титани цієї гри.

Реалізація гри Тетріс
Оскільки ми вибрали вікно консолі персонажа в якості робочого середовища для створюваних програм, наша версія тетрису буде не дуже привабливою графічно, але ігровий процес залишиться колишнім. У грі ми повинні зобразити дошку і фігурки. Для них нам потрібні відповідні структури даних.

Ігрова дошка
Дошка зробимо у вигляді масиву з 24 струн. Кожен рядок складається з 14 символів – 10 символів для ігрової зони і два Символи для огорожі.

Опущені фігурки не відразу кладуться на дошку, а тільки після того, як їх посадять на дно. Потім вони стають частиною дошки і обмежують свободу пересування наступних фігур, що беруть участь в грі.
Фігура
У грі 7 різних фігур. Кожна з них може бути в одному з 4-х ходів. Малюнок реалізований у вигляді таблиці рядків з 4 елементів. Кожен рядок складається з 16 символів і визначає один рядок зображення . Наступні чотири зображення повороту зберігаються в рядку по 4 символи.

Зверніть увагу, що визначення фігури включає не її колір, а саму форму. Колір буде визначатися випадковим чином під час гри, це збільшить візуальне різноманітність фігур, що беруть участь в грі.
Якщо ряд дощок заповнений шматочками, видаліть його. Це видалення полягає в переміщенні вмісту ігрового поля, розташованого над віддаленою рядком, на один рядок вниз.

Гра націлена на розвиток мислення та швидку реакцію, що невідмінно стане у пригоді на майбутнє.

Популярні

Arena of Valor 1.20.1.1

maxwelhelp – 05.09.20180Спробуйте Arena of Valor — нову епічну багатокористувацьку онлайн-арену (MOBA) від Tencent Games. Грайте з друзями і керуйте такими унікальними і могутніми героями, як Бетмен.

PlayerPro Music Player 4.71

21.12.2019

iReal b 2.1

19.03.2018

Lynket Browser 2.0.1

31.03.2020

Fabby Look 1.2.5

30.01.2020

Стартував передзамовлення iPhone X і все розкупили за 3 хвилини

03.08.2019

2422

09.06.2018

Що нового в iOS 11.1 beta 4 для розробників

05.08.2018

AirDroid 4.1.8.0

15.10.2018

2781

05.02.2018

Сонник тлумачення снів 1.4

20.04.2020