Tomb Raider 1.0.27 RC

478
Оригінальна гра Tomb Rider вже доступна на платформі Android і в неї можна спокійно грати на сенсорному дисплеї. Все, що зробило Tomb Rider популярною в 1996 році, в перевиданні для Android було значно покращено — графіка, хоч і залишилася незграбною, але виглядає не так вже й погано для мобільних пристроїв, управління було оптимізовано під сенсорні екрани, також поліпшена робота камери і виправлені деякі інші недоліки. Нагадаємо, оригінальна Tomb Rider — це екшен з виглядом від першої особи, де головним героєм є знаменита Лара Крофт, а дія розгортається в різних стародавніх руїнах і джунглях.
Яндекс.ДиректКупить акаунт Tomb RaiderЛицензионный Steam аккаунт Tomb Raider з повним доступом. Швидко і вигідно.Дізнатися большеdimikey.com18+Приховати рекламу:Не цікавлюся цією темойТовар куплений або послуга найденаНарушает закон або спамМешает перегляду вмісту

Спасибі, оголошення приховано.

Приховати оголошення

Тут ви знайдете непоганий екшен з великою кількістю різноманітної зброї, головоломки, цікаві локації, і, звичайно, артефакти, за якими Лара Крофт і полює. Також в грі радує відсутність реклами і будь-яких внутрішніх покупок, що є рідкістю в наші дні.


Завантажити

Android 4.0+