Titanfall Assault 2.1.4

437Чекайте виклику титану! Відчуй дух свободи в битвах на Фронтире в нової мобільної RTS. Це твій шанс поглянути на жанр по-новому, завдяки стрімкому дії і напруженим сутичок PvP. Отримай свого ексклюзивного Іон Титану для Android сьогодні!Випробуй свої бойові навички, обрушивши на ворога атаки могутніх титанів і пілотів, в тому числі юнітів з Titanfall 2, а також зовсім нових, особливих юнітів, створених спеціально для цієї гри. Ніндзя Сім, Бумер, Іон, Скорч і багато інші відправляться на полі бою, щоб битися під твоїм началом за контроль над Фронтиром. Збирай і покращуй десятки різноманітних карт, включаючи тактичні видаткові картки, що забезпечують потужну підтримку.

Створи або приєднайся до гільдії, щоб грати, об’єднавши зусилля з друзями і бийся на численних картах зростаючої всесвіту Titanfall. Грай на Місці аварії, Звалищі, в Місті Ангелів і інших картах.

Шукай стратегію, яка допоможе тобі здобувати перемоги над ворогом в епічних битвах PvP, покрий себе славою і бийся за нагороди в рейтингах гравців. Збирай і захоплюй. Об’єднуй і знищуй. Приведи свої війська до перемоги у Війні за Фронтир.

Ти зможеш:
• Розгортати своїх пілотів і титанів на стрімко мінливому поле битви
• Битися один на один в динамічної стратегії реального часу
• Класти ворогів за допомогою ретельно відібраної колоди пілотів, титанів і видаткових карт
• Розгортати свої війська на численних картах, розширюють всесвіт Titanfall
• Створювати або приєднуватися до гильдиям, щоб грати з друзями


Завантажити

Android 5.0+