Tiny Gladiators 2.2.0

473
Гра Tiny Gladiators поєднує в собі елементи динамічного файтинга і захоплюючій RPG. Дослідіть 4 різних регіону, в кожному з яких вас чекають могутні супротивники. Під час своєї подорожі вам доведеться перемогти не тільки їх, але і страшних босів. Так ви зможете наблизитися до своєї мети і дізнатися, що трапилося з батьком вашого героя…Щоб вистояти проти ворогів, що вам доведеться прокачувати персонажа, вивчати нові навички і купувати потужне спорядження. У грі ви знайдете десятки унікальних моделей зброї і броні. Шукати зброю і використовувати його в битві весело сама по собі, однак це ще і допоможе вам підготуватися до великих випробувань.

Крім одиночної сюжетної кампанії можна битися з іншими гравцями в мережі. Обирайте найкраще спорядження, вивчайте самі смертоносні навички і потрапте в число кращих гравців Tiny Gladiators!

Якщо ви вважаєте себе досить сильним, вирушайте в Башту Виживання, де вас чекають страшні небезпеки. Якщо ви зможете протриматися досить довго і перемогти кілька ворогів поспіль, то отримаєте купу діамантів. Перша сутичка кожен день — безкоштовно; потім потрібно буде вкладати зароблені в грі кошти. Ризик високий, але висока нагорода, яку зможуть отримати лише найхоробріші гравці.

★★★ ЛОКАЛІЗАЦІЯ ★★★
Тепер інтерфейс гри переведений на 24 мови:
арабська, китайська (Китай), китайська (Тайвань), данська, голландська, англійська, фінська, французька, німецька, гінді, індонезійська, італійська, японська, корейська, малайська, норвезька, польська, португальська, російська, іспанська, шведська, тайська, турецька і в’єтнамська

Особливості гри:

★ Локалізація на 24 мовах
★ Таблиці лідерів і досягнень


Завантажити

Android 4.0.3+