Thermaltake і дизайнерська студія f. A. Porsche представили ігрове крісло argent e700

20

Компанія thermaltake рада оголосити про нову співпрацю зі студією f. A. Porsche, союз, в якому ексклюзивний функціональний дизайн поєднується з передовими ігровими периферійними технологіями. Thermaltake і студія f. A. Porsche переосмислили традиційне ігрове крісло і вивели його на новий рівень з точки зору естетичного дизайну, якості та інженерії. Разом thermaltake і студія f. A. Porsche створили ігрове крісло преміум-класу, призначене не тільки виключно для геймерів. Нове ігрове крісло з натуральної шкіри argent e700 також відмінно підходить для професіоналів і буде доступно в шести спеціальних кольорах, щоб користувачі могли вибрати найбільш підходящий.

” нове ігрове крісло з натуральної шкіри argent e700-це більше, ніж просто ігрове крісло-наша мета полягала в тому, щоб знайти ідеальний баланс вишуканої ергономіки, переконливого комфорту і видатної естетики. Результат цієї співпраці з thermaltake не піддається ніякій класифікації – це як спортивне ігрове крісло, так і сучасне офісне крісло, виконане найкращим чином”, – говорить крістіан швамкруг, директор з дизайну і заступник керуючого директора студії f. A. Porsche.”ми раді співпраці зі студією f. A. Porsche в розробці дуже вишуканого і висококласного ігрового крісла-ігрового крісла з натуральної шкіри argent e700. Це ігрове крісло з натуральної шкіри черпає натхнення в комфорті і розкоші спортивних автомобільних сидінь вищого класу і поєднує його з багатофункціональністю професійного ігрового крісла. Це універсальне ігрове крісло з натуральної шкіри, яке ідеально підходить для сучасного офісу, ігрової кімнати і домашнього простору”, – говорить кенні лін, засновник і генеральний директор thermaltake.

дизайн в новому стилі: натхненний гоночними автомобілями високого класу.

Розроблене студією f. A. Porsche, ігрове крісло argent e700 з натуральної шкіри поєднує в собі найкраще з обох світів-естетику гоночного ковшоподібного сидіння з функціональністю і елегантністю сучасного крісла для відпочинку або офісу. Винахідливість дизайну натхненна гоночними автомобілями високого класу: по-перше, бічні вбудовані ручки з алюмінієвого сплаву призначені для нахилу і підйому. Ліва бічна ручка може регулювати спинку сидіння до 126°, а права бічна ручка може змінювати висоту сидіння в діапазоні 16,1-20,8 дюйма (41-53 см).

Сидіння має вбудований механізм управління, який гарантує першокласну функціональність і надає акуратний загальний зовнішній вигляд. По-друге, e700 оснащений газовою пружиною класу 4 для регулювання висоти, 5-зірковою основою з алюмінієвого сплаву преміум-класу і великими 3-дюймовими колесами, покритими поліуретаном, для забезпечення стабільності, надійності і безпеки. Нарешті, в передній частині крісла розташована пластина з логотипом thermaltake з полірованого металевого сріблястого алюмінію, яка є унікальною і вишуканою.

На основі функціональності thermaltake додає ще одне захоплююче доповнення до ігрового крісла з натуральної шкіри argent e700, яке є ще більшим задоволенням для всіх любителів ігор-різнокольорові опції. Моделі, покриті фарбою з ультрафіолетовим відображенням, глянсовою обробкою і дуже насиченим кольором.

Включають кольори-льодовиково-білий, вогненно-оранжевий, океанський синій і гоночний зелений, які відрізняються яскравістю і в той же час високою стійкістю до подряпин з мінімальним вицвітанням кольору. З іншого боку, штормовий чорний і космічний сірий представляють найвищу якість завдяки тонкій і елегантною матовою обробці, спокійний тон простий, але в той же час класичний. Вишуканий стілець, безсумнівно, може прикрасити ваш простір і створити сяючу атмосферу. Користувачі можуть створювати свої власні стилі з цими унікальними кольорами незалежно від того, в ігровій або робочому середовищі.

Ігрове крісло argent e700 з натуральної шкіри повністю покрито натуральною шкірою товщиною 1-1, 1 мм і витонченою прострочкою по всьому сидінню і підголовнику. Зона для сидіння виконана з перфорованої шкіри для екстремального відведення тепла і вентиляції, а під натуральною шкірою покладена формована піна високої щільності, що забезпечує рівномірний розподіл ваги і міцну підтримку тіла при збереженні сидячої пози. Крім того, спеціальна конструкція цільного стільця з вигнутою спинкою дозволяє користувачам досягти повного занурення для тіла, сидячи прямо або розслабляючись під чотирма фіксованими кутами, 107°, 113°, 119°, 126°.

Завдяки чотирьохнаправленим рухам підлокітника по висоті і ширині продумані налаштування регулювання підлокітника забезпечують підтримку передпліччя і допомагають знизити тиск на зап’ясті. Ергономічний дизайн і повітропроникність натуральної шкіри забезпечують чудовий комфорт.піднімаючи функціональність і естетику на новий рівень, ігрове крісло argent e700 з натуральної шкіри-це більше, ніж просто крісло; воно ідеально підходить для того, щоб ви могли зануритися у віртуальні пригоди або працювати протягом декількох годин.

особливості ігрового крісла з натуральної шкіри argent e700:

 • натуральна шкіра преміум-класу: повністю покрита натуральна шкіра товщиною від 1 до 1,1 мм по всьому сидінню і підголовнику. Використання натуральної шкіри відоме своєю міцністю, вологостійкістю і простотою в догляді. Вишита червоною елегантною строчкою і неперевершеним дизайном повітропроникності для оптимальної аерації і стилю.
 • бічні ручки в стилі гоночного автомобіля: розроблені відповідно до гоночним автомобілем, вбудовані бічні ручки дозволяють нахиляти і піднімати, знаходити ідеальну позу! ліва бічна ручка повертає спинку сидіння на 126°. Права бічна ручка регулює висоту сидіння в діапазоні 16,1-20,8 дюйма (41-53 см).
 • логотип з полірованого алюмінію: пластина з логотипом thermaltake, розташована в передній частині посередині, відполірована з алюмінію, будьте унікальні!
 • першокласні місця для сидіння: цілісний дизайн з вигнутою спинкою повинен виглядати естетично і футуристично, крім того, його форма забезпечує повне занурення в тіло, імітуючи першокласне сидіння.
 • конструкція сидіння з перфорованої шкіри: перфорована шкіра забезпечує повітропроникність для відводу тепла і вентиляції.
 • універсальні регулювання: чотириспрямовані руху підлокітника по висоті і ширині для оптимальної підтримки передпліччя для зняття тиску на зап’ясті і м’язової напруги.
 • регульований підголівник: вбудований підголовник з регулюванням підйому приблизно до 1,9 дюйма (5 см).
 • формована піна високої щільності: під натуральною шкірою упакована формована піна високої щільності 143,3 фунта/фут3 (65 кг/м3). Використання піни високої щільності і преміум-класу забезпечує рівномірний розподіл ваги і міцну підтримку тіла при збереженні сидячої пози.
 • сядьте прямо або розслабтеся: відкиньтеся назад під чотирма фіксованими кутами: 107°, 113°, 119°, 126°.
 • газова пружина класу 4 забезпечує максимальну безпеку і надійність при регулюванні висоти.
 • 5-зірочка алюмінієва основа і ливарні колеса: високоякісна 5-зіркова основа з алюмінієвого сплаву з великими 3-дюймовими (7,5 см) ливарними колесами для підвищення стабільності. Підходить для м’яких і твердих підлог, не дряпаючи підлогу.