The witcher 3: wild hunt отримала віковий рейтинг для ps5 і xbox series від esrb

35

the witcher 3: wild hunt отримала віковий рейтинг для нового покоління консолей playstation 5 і xbox series x | s від esrb.

це рольова гра з відкритим світом, в якій гравці беруть на себе роль геральта, мисливця на монстрів в пошуках зниклої жінки. Гравці досліджують зруйнований війною світ, виконуючи квести і вбиваючи ворожих солдатів і фантастичних істот (наприклад, привидів, гарпій, кам’яних тварюк). Персонажі беруть участь у рукопашному бою, використовуючи мечі та іншу холодну зброю, а також магічні атаки (наприклад, постріли вогню, оглушаючі заклинання); бій підкреслюється криками болю і звуками ударів. Великі бризки крові виникають, коли ворогів ріжуть, а деякі атаки призводять до обезголовлення або розчленування. У деяких роликах зображені обезголовлювання та інші види крові: розтин жертви тортур, кімнати з декількома трупами (наприклад, що звисають зі стелі, залиті кров’ю на ліжку, оголені у ванні). Під час гри центральний персонаж може вступати в статевий зв’язок з повіями і супутницями. На цих коротких кадрах зображені жіночі груди і сідниці – чутні сексуальні стогони, хоча камера відсікає відверті сексуальні дії. Гра включає в себе побічний квест, в якому геральт бере участь в грі з випивкою; персонажі зображені п’яними і / або втратили свідомість. У діалозі можна почути слова ” f * *k», «sh*t,» і «c * nt».

Варто нагадати, що вчора європейська комісія pegi також видала віковий рейтинг the witcher 3: wild hunt для нового покоління консолей. Судячи з усього, незабаром cd projekt red повідомлять дату виходу оновлених версій.