Terror of hemasaurus вийде на ps5, xbox series, ps4, xbox one, switch і pc в 2022 році

45

Видавець digerati і студія loren lemcke анонсували вихід ігритеггог of hemasaurus на playstation 5, xbox series, playstation 4,xbox one, nintendo switch і pc (steam) на початку 2022 року.

Зіграйте за гігантського монстра і обруште гнів на людство вѕмаѕһ ’em up в стилі ретро! бийте по будівлях, вертольотах і автоматах і пожирайте людей-влаштуйте повний хаос і руйнування (до 4 гравців відразу)!

Земля на порозі кліматичної катастрофи! церква святого ящера придумала зловісний план для порятунку планети від людства-вони хочуть випустити жахливого і нещадного монстра!

Трощіть все навколо на різноманітних рівнях в ролі одного з чотирьох розморожених монстрів. Гарчіть від щастя, топчучи городян ігромя будівлі в ретро-аркаді про кінець світу з крутими монстрами, видовищними руйнуваннями і божевільними фаталіті!

Terror of hemasurus — нова гра від loren lemcke, творця superblood hockey.

  • монстри! гемазавр! лінивець! саламандра! мехагемазавр!чотири моторошних (але при цьому милих) звіра зі своїми прийомами!
  • руйнування! влаштуйте піксельний розгром чудовищныхмасштабов! періть будинку в порошок. Валіть хмарочоси. Знищуйте все!
  • вбивства! кидайте людей в вертолітні лопаті!топчіть переляканих городян і їжте їх, щоб набрати сили! трощитевсех, щоб врятувати планету!
  • рівні! виконуйте завдання на різноманітних рівнях: штовхайте машини в будівлі, рятуйте котиків і кидайте їх!
  • друзі! є з ким пограти? чудово! кличте їх і влаштовуйте бійню разом! одночасно можуть бешкетувати дочетирех гравців!