Terminator Genisys: Future War 1.9.1.254

365Terminator Genisys: Future War — це мобільна free-to-play стратегія, в якій людство веде запеклу війну з армією машин. Генезис знищений, з Скайнетом немає зв’язку, але битва за майбутнє закінчиться нескоро. Беріть участь у великомасштабних військових діях і прімкніте до боротьби машин і людей. Зміцнюйте свою базу, атакуйте ворогів і прокладайте шлях до перемоги вашого Клану в стратегічній грі.

Компанія Plarium, розробник популярних ігор Vikings: War of Clans і Throne: Kingdom at War, представляє потужну MMO-стратегії всесвіту Термінатора. Дія гри розгортається незабаром після поЕкшн фільму Terminator Genisys, і тепер у гравців є шанс змінити майбутнє, взявши участь в суворій безперервної боротьби і захоплюючих кланових битвах.

Виберіть свою фракцію: ви можете стати Командером Опору або Скайнета, врятувати залишки людства або холоднокровно знищити їх, як і личить геніальному штучного інтелекту.

Джон Коннор пропав безвісти, Опір зломлено. Вам належить повести за собою армію стійких повстанців, знайти і завербувати його в свою команду вижили і не дати відновити Скайнет або, навпаки, зрадити людство і перейти на бік машин.

Хочете керувати міццю незламних термінаторів? Центральне ядро Скайнета вийшло з ладу, параметри робочих протоколів скинуті. Будуйте складальні конвеєри, розробляйте нові зразки смертоносних роботів і покінчіть з людської загрозою раз і назавжди, або ви можете перепрограмувати себе і перейти на бік Опору.

Обидві фракції запекло б’ються один з одним, адже переможець у битві за майбутнє може бути тільки один. Використовуйте новітні розробки військової техніки, надефективні види військ, що разить наповал зброю і отримаєте перемогу у цьому протистоянні!

ВАЖЛИВО! Гра Terminator Genisys: Future War повністю безкоштовна, але деякі внутрішньоігрові предмети можуть придбаватися за реальні гроші. Ви можете відключити опцію внутрішньоігрових покупок в налаштуваннях вашого мобільного пристрою. Для гри потрібне підключення до інтернету.

ОСОБЛИВОСТІ ГРИ:
— Грайте абсолютно безкоштовно!
— Вирішуйте, за яку з двох протиборчих фракцій з унікальною історією, особливим набором військ, будівель і поліпшень ви будете битися!
— Підкоряйте цю всесвіт поодинці або вступите в клан, щоб завоювати весь світ в захоплюючі PvP-режимах!
— Боріться з могутніми ворогами в одиночних PvE-битвах або спільних кланових атаках!
— Отримуйте досягнення, бойові нагороди і діліться своїми перемогами!
— Відкрийте невідомі горизонти нової офіційної частини всесвіту Terminator Genisys!
— Насолодіться ультрасучасної графікою!


Завантажити

Android 4.0.3+