Сюжетний трейлер deathloop-спуск в кролячу нору

43

Компанія bethesda softworks представила новий сюжетний трейлер deathloop на виставці playstation showcase 2021 з безліччю геймплейних кадрів.

Опис відео:

чорний риф — загадка, і кольт шукає відповіді. Хто такі цілі? що таке чорний риф? як працює тимчасова петля? чому у всіх на острові амнезія? чому джуліанна завжди ховається за найближчим кутом, готова влаштувати засідку на кольта? найголовніше, кольт хоче знати: “хто я?”.чим глибше кольт заходить в кролячу нору, тим більше питань виникає. Одне можна сказати напевно: кольт сповнений рішучості докопатися до суті і розірвати тимчасову петлю — незалежно від того, які відповіді його чекають попереду.

У трейлері показані геймплейні ділянки зі стрільбою з різних видів зброї, а також незвичайні способи усунення цілей. І все це на тлі заплутують глядача сюжетних питань.

Нагадуємо, що в грі ви візьміть участь у вічній боротьбі двох вбивць з надзвичайними здібностями. У ролі кольта вам потрібно знайти спосіб розірвати петлю, через яку час на острові чорний риф йде по колу, поки всі його жителі полюють за вами. Використовуючи особливі здібності і великий арсенал зброї, кольт повинен усунути 8 головних цілей до кінця дня. Але він не єдиний кілер на острові, адже є ще джуліанна, і її єдине завдання – перешкодити кольту порушити нескінченний цикл. Вчіться на своїх помилках, починайте заново, пробуйте нові підходи, і в кінці кінців ви розірвете петлю.

Гра вийде 14 вересня 2021 року на playstation 5 і пк.