Super Mario Run 3.0.9

192


Super Mario Run — класичний платформер, рімейк оригінальної гри Супер Маріо для Денді, вийде на Android в 2017 році.Легендарний сантехнік повертається! У цю гру можна грати всього однією рукою, а точніше — одним пальцем. В залежності від комбінації свайпов по екрану Маріо буде стрибати вище чи далі. Збирайте монети, стрибати через ями, вбивайте злі гриби та інших супротивників, візьміть фінальний прапор!

Особливості Super Mario Run для Android:

  • Світовий тур. Виконуйте різні трюки для порятунку принцеси Піч. У грі доступно 24 рівнів в 6 різних світах.
  • Ралі з тоадами. Робіть спритні трюки і отримуйте більше монеток, змагайтеся з друзями і гравцями зі всього світу. Збираючи монети і заробляючи окуляри можна отримати підтримку тоадов. Для того, щоб тоады оселилися у вашому королівстві доведеться постаратися і вразити їх. Для гри в Раллии необхідні квитки доступу.
  • Створення королівства. Збираючи тоадов і золоті монети, ви можете побудувати своє власне королівство. Використовуючи різні елементи, які допоможуть отримати тоады, можна створити неймовірне королівство. Тоады отримані в Ралі, допоможуть зробити королівство саме таким, яким ви його бачите, унікальним і великим. У режимі Створення королівства доступно більше 100 різних видів елементів.


Завантажити

Android 4.2+