Стартувала kickstarter-кампанія для timemelters-гібридної хардкорної стратегії, що змінює час

27

Канадський розробник autoexec games оголосив запуску кампанії на kickstarter для своєї гібридної хардкорної стратегії в реальному часі timemelters , щоб розширити функції гри.

Хоча проект вже знаходиться в стадії розробки, а запуск раннього доступу в steam запланований на кінець цього року, autoexec хотіли б реалізувати безліч додаткових функцій, які зажадають додаткової підтримки.

Timemelters знаходиться в розробці протягом трьох років, і велика частина гри знаходиться в ігровому стані, близько 85% однопользовательской кампанії завершено. Кампанія на kickstarter використовується для фінансування додаткових функцій, таких як режим випробувань, який пропонує додаткову цінність реіграбеьності, озвучку, додаткові мовні параметри, більше ігрових персонажів, підтримку контролера і навіть консольні порти. Крім того, нагороди включають бета-тести, які пропонують гравцям можливість залишити відгук про те, які зміни вони хотіли б побачити.

Гра timemelters, створена одним з творців sang-froid: tales of werewolves вінсентом бланшаром, являє собою повністю оригінальний гібрид екшену і стратегії в реальному часі, який пропонує як одиночну, так і кооперативну гру протягом всієї кампанії з 20 місій. Ви граєте за відьму, тіган, намагаючись зупинити таємниче повстання нежиті від захоплення її села в темній і зіпсованої землі хогендейл, що в деякій мірі натхненне подіями, що відбулися в шотландії в 16 столітті.

Вам дається безліч магічних сил, починаючи від перемотування часу, щоб грати разом з вашим минулим я, воскресіння мертвих, набору дерев для побиття ворогів, зведення стін, вибуху лиходіїв енергетичними променями, і установка порталів для телепортації по карті.