Star Wars™: Rivals 6.0.2

444


Виберіть улюблених героїв з всесвіту «Зоряні Війни» і бийтеся в PvP-поєдинках з іншими гравцями. Нова система укриттів дасть вам значні переваги і допоможуть перемогти в сутичці. Але не розслабляйтеся — у ваших противників буде своя тактика і стратегія, і щоб здобути перемогу у поєдинку, вам необхідно навчитися приймати швидкі і зважені рішення! Беріть участь в класичних протистояннях: Люк Скайвокер проти Дарта Вейдера, Джин проти директора Кренника, Фін проти капітана Фазмы. Проходьте сюжетну кампанію або боріться проти інших гравців. Цільтеся, стріляйте, знищуйте всіх, хто встане у вас на шляху!ОСОБЛИВОСТІ ГРИ
• БОРІТЬСЯ НА PVP-АРЕНАХ
Боріться на аренах в реальному часі і перемагайте ворогів в динамічних перестрілках, кидаючи виклик іншим гравцям. Уникайте ушкоджень за системою укриттів, поціляйте і знищуйте ворогів. Замінюйте героїв під час битви, миттєво змінюючи свій стиль гри.
• ЗБЕРІТЬ КРАЩИЙ ЗАГІН
Колекціонуйте героїв і зберіть кращий бойовий загін. Отримуйте рейтинг на арені і розблокуйте самих рідкісних і могутніх персонажів! Вибирайте знаменитих героїв саги, включаючи Дарта Вейдера, Бобу Фетта і Люка Скайуокера. Комбінуйте унікальні здібності персонажів, щоб отримати тактичну перевагу.
• КИНЬТЕ ВИКЛИК СУПЕРНИКАМ
Беріть участь в класичних протистояннях всесвіту «Зоряні Війни»: Хан Соло і Боба Фетті, Люк Скайвокер і Дарта Вейдера, Джин Фінн і капітан Фазма, а також багато інших. Перемагайте ворогів, щоб отримувати додаткові очки битв. Швидко знищуйте цілі і просувайтеся в списках лідерів!
• ВИКОРИСТОВУЙТЕ ЗНАМЕНИТЕ ЗБРОЮ І ЗДІБНОСТІ
Контролюйте полі бою, озброївшись легендарним зброєю, таким як боукастер Чубакки, пістолет DL-44 Хана Соло і гвинтівка EE-3. Опануйте унікальними здібностями з всесвіту «Зоряні Війни», такими як «Удушення» Дарта Вейдера і руйнівний Удар з орбіти» адмірала Акбара.
• ВИКОРИСТОВУЙТЕ БОНУСИ ФРАКЦІЙ
Створюйте загони з героїв однієї фракції – Альянсу повстанців, Імперії, Першого Ордена і кримінального світу – і отримуйте бонуси фракції: збільшений шкоди, прискорене відновлення здоров’я і т. д.
• БОРІТЬСЯ В ЗНАЙОМИХ МІСЦЯХ
Використовуйте укриття, височини і руйнуються елементи обстановки, щоб отримувати перевагу і перемагати ворогів на PvP-аренах в знайомих місцях з епізодів саги Зоряні Війни: на Беспине, Скарифе, Джакку і «Зірку Смерті».
• ВСТУПІТЬ У ГІЛЬДІЮ
Будуйте спільні плани з товаришами по гільдії, щоб отримувати рейтинг на арені і заробляти кредити, стрічки даних і ящики з нагородами. Разом легше розблокувати обраних героїв і підвищувати рівень персонажів.


Завантажити

Android 4.4+