Star Wars: Galaxy of Heroes 0.11.309129

382
Зберіть своїх улюблених персонажів з «Зоряних воєн» — Люка Скайуокера, Хана Соло, Дарта Вейдера і багатьох інших, з усіх епох, — а потім переможете супротивників у епічної RPG-битві. Зберіть могутні загони, виробіть найкращу стратегію для перемоги в битвах, що проходять в культових місцях, і завоюйте статус легендарного майстра голоигр!СТВОРІТЬ СВІЙ НЕПЕРЕМОЖНИЙ ЗАГІН
Зберіть могутні підрозділи світлої і темної сторони з героїв (як джедаїв, так і ситхів) і рядових персонажів всесвіту «Зоряних воєн». Формуючи загони для RPG-боїв, вам належить підбирати персонажів з додатковими характеристиками і приймати різні стратегічні рішення!

КОЛЕКЦІОНУЙТЕ ЗНАМЕНИТИХ ГЕРОЇВ
Збирайте персонажів з оригінальної трилогії, пріквелів і анімаційних телесеріалів («Зоряні війни: Війни клонів», «Зоряні війни: Повстанці» та ін). Як це буває в RPG, у кожного нового героя буде кілька потужних атак і здібностей!

НАВЧАЙТЕ МОГУТНІХ ЧЕМПІОНІВ
Щоб підвищити шкоди, яка завдається персонажами (серед яких — Дарт Вейдер, Боба Фетті, Ландо Калриссиан і Лея Органа), грамотно вибудовуйте тактику гри і не забувайте про хороше спорядження. Відкривайте особливі лідерські здібності, щоб підсилити свою команду і отримати доступ до нових прийомів, таких, як «Блискавка Сили» Дарта Сідіуса, «Лють вуки» Чубакка і багатьом іншим.

БОРІТЬСЯ В ЛЕГЕНДАРНИХ МІСЦЯХ
Виконуйте героїчні завдання на Хоті, Беспине, Татуїні, Корусанте і за їх межами. Відкривайте особливих персонажів для проходження кампаній світлої і темної сторони


Завантажити

Android 4.1+