Star Wars™: Commander 5.2.0.10309

350


Star Wars™: Commander — вступайте в боротьбу за далекі планети і ведіть свої загони до перемоги в офіційному додатку повністю російською мовою. Побудуйте базу, зберіть непереможну армію і киньте виклик іншим гравцям у всесвіті Зоряних воєн.


В умовах галактичної громадянської війни обидві сторони конфлікту шукають союзників. Повстанці борються за свободу і справедливість, Імперія прагне встановити контроль над галактикою. Кому з них ви присягне на вірність? Чи приймете бік безжальної і могутньої Імперії або вам до душі героїзм і винахідливість повстанців? Вибір за вами! Зробіть кар’єру полководця у цій захоплюючій стратегічній грі, де рівні сили борються за майбутнє галактики!
• Виберіть сторону: ви хочете керувати AT-AT і СІД-винищувачами Імперії? Або командувати легендарними героями повстанців, такими як Хан Соло і принцеса Лея?• Будуйте і захищайте базу: тренуйте унікальні загони своєї фракції, зміцнюйте оборону дефлекторными щитами, турелями, важкою артилерією та іншими оборонними системами!
• Командуйте легендарними битвами: висаджуйте на ворожих базах потужні армії, підбираючи загони проти оборонних систем ворога. Виконуйте сюжетні завдання і бийтеся з іншими гравцями по всій галактиці!• Створіть непереможну команду: укладайте союзи з друзями і знайомтеся з іншими гравцями!
• Побувайте на множині далеких планет, виконуючи особливі завдання. Станьте відважним командиром, провідним війська на передовому фронті галактичної громадянської війни.• Покращуйте зброю і захист своїх ударних загонів: підсилюйте війська, вивчаючи численні поліпшення для кожного загону!
• Скачайте прямо зараз і грайте російською, англійською, китайською, французькою, німецькою, італійською, японською, корейською, португальською або іспанською мовою!

Завантажити

Android 4.2+