Sony може допомогти tsmc в будівництві її першого японського підприємства

19

Представники tsmc в цьому році не стали заперечувати обговорення проекту з будівництва першого підприємства на території японії, але ділитися подробицями вони поки не готові. Зате неофіційні джерела стверджують, що підтримку tsmc в будівництві підприємства на заході японії нададуть не тільки місцева влада, але і корпорація sony, яка зацікавлена в отриманні його продукції.

Джерело зображення: nippon

Нову порцію чуток на цю тему опублікувало японське видання nikkei asian review. Очікується, що сторони витратять близько $7 млрд на будівництво підприємства в префектурі кумамото на ділянці землі, який вже належить sony і межує з її підприємством з виробництва датчиків зображення для цифрових камер і смартфонів. Крім профільних компонентів, нове підприємство зможе випускати мікропроцесорну продукцію для застосування в автомобільних системах. Відомо, що sony не збирається обмежуватися сегментом смартфонів у поширенні своїх датчиків зображення. Сучасним автомобілям потрібні якісні камери, їх-то sony і буде постачати своїми датчиками.

Передбачається, що нове підприємство почне функціонувати до 2023 або 2024 року. Японський уряд готовий підтримати проект субсидіями. Sony у створеному спільному підприємстві з tsmc збереже невеликий пакет акцій. Чи буде дане підприємство обслуговувати потреби сторонніх замовників, не уточнюється, але це більш розумний варіант, оскільки така бізнес-модель містить менше ризиків і дозволяє швидше окупити витрати. Представники tsmc дану інформацію поки ніяк не прокоментували.