Sonic Dash 3.8.2.Go

323Як далеко втече найшвидший у світі їжак? Зіграйте за Соника: вас чекають стрибки, кидки і обертання в приголомшливих тривимірних декораціях. Обходьте перешкоди у стрімкій захоплюючою і нескінченній грі-бегалке.


SONIC…
Знаменитий їжак по імені Соник з’являється в першій нескінченній грі-бегалке. Далеко ви втечете?…DASH!
Використовуйте неймовірне рух Соника – кидок. Це дозволить розганятися і бігати з шаленою швидкістю, збиваючи все на своєму шляху!
НЕЙМОВІРНІ ЗДІБНОСТІ
Здібності Соника допоможуть ухилятися від небезпек, перестрибувати через перешкоди і робити мертві петлі, а руйнівна самонаведення атака допоможе йому розправитися з ворогами!
ПРИГОЛОМШЛИВА ГРАФІКА
Барвисті деталі світу Соника оживуть на екрані телефону і планшета: ніколи ще нескінченна бегалка не була такою гарною!
РІЗНОМАНІТНІ ПЕРСОНАЖІ
Оберіть будь-якого з друзів їжачка Соника: Тейлз, Наклза або Шедоу.ЕПІЧНІ БИТВИ З БОСАМИ
Лише протягом обмеженого часу у вас є шанс битися лицем до лиця з одним з найогидніших і найлютіших ворогів з гри Sonic Lost World – босом Заззом, одним з найбільш небезпечних членів карколомної Смертельної Шістки. Тому використовуйте всі вміння і здібності Соника проти Зазза і здолавши ворога, поки не пізно!
ПОЛІПШЕННЯ
Відкривайте, вигравайте або купуйте хитромудрі поліпшення, які допоможуть пробігти далі: ривки на старті, воскресіння і магнітні кільця! БІГ ТРИВАЄ
Чим більше ви граєте, тим більше нагород отримуєте! Збільшуйте свій помножувач рахунку, виконуючи унікальні місії, або вигравайте дивовижні призи, включаючи Red Star Rings (червоні зоряні кільця) і додаткових персонажів, виконуючи регулярні завдання і щодня обертаючи колесо Фортуни.
СОЦІАЛЬНА ГРА
Киньте виклик друзям: списки лідерів або порівняння результатів серед друзів по Facebook покажуть, хто тут самий швидкий бігун…

Завантажити

Android 4.1+