Snow Party 1.2.2

454Snowboard Party — У захоплюючій грі Snowboard Party ви будете кататися на сноуборді з крутих схилів і з екстремальною швидкістю. Злітає в повітря, як можна вище, при цьому виконуючи всілякі спритні трюки. У вашому розпорядженні 15 унікальних локацій, а також на вибір 11 райдерів, в яких ви можете змінити зовнішність і одяг на свій смак.


Завантажити

Android 4.1+  

Найшвидші бездротові зарядки

6-8-2021

Про бездротової зарядки на базі електромагнітної індукції вже є не мало інформації. Технологія створена ще в 2010 році, але почала активно впроваджуватися у флагманські смартфони тільки з 2017 року. Бездротові зарядні пристрої вийшли на ринок і почали конкурувати у всьому – в дизайні, в зручності використання і особливо в швидкості зарядки гаджетів. Найбільший вибір бездротових зарядних пристроїв Ви знайдете за посиланням магазин беспроводных зарядок QINETIQ а далі вже вибір за вами.

Швидка зарядка: чим вона краще звичайної?

Бездротові зарядні пристрої, як і класичні провідні, підтримують технології так званої швидкої зарядки. Як випливає з самої назви, такий пристрій обіцяє швидше привести ваш гаджет в працездатний стан, відновивши заряд його акумулятора.

Швидка зарядка заснована на принципі підвищення потужності струму, що передається на батарею. Різні виробники реалізують це підвищення по-різному: хтось збільшує вольтаж зарядного пристрою (аж до 20 в), хтось підвищує силу струму (до 5 а). Бездротові зарядні пристрої реалізують швидку зарядку за рахунок комбінації цих методів. Таким чином підвищується загальна електрична потужність зарядного пристрою (яка обчислюється за формулою p = u x i, де p – потужність, u – напруга, i – сила струму). Бездротові зарядки qi в основному бувають двох типів: низької потужності (до 5 вт) і середньої потужності (до 10 вт).

Втім, буквально пару місяців тому у продажу з’явилися перші зарядки високої потужності від xiaomi – на 20 вт. Нижче ми зібрали найпотужніші бездротові зарядні пристрої.

Xiaomi qi wireless charger 20w

На даний момент xiaomi qi wireless charger 20w-найпотужніша і швидка бездротова зарядка на ринку. Вона випускається в трьох варіантах: для будинку, для автомобіля і для подорожей (power bank). Пристрій можна замовити з швидкою доставкою з китаю або європи.

Версія xiaomi qi wireless charger для дому працює від мережі

За запевненнями xiaomi, гаджет може зарядити акумулятор смартфона до 100% всього за 60 хвилин. Принаймні, це перевірено на батареях нових смартфонів xiaomi: mi 9 і mi mix 3, з якими пристрій сумісний.

При зазначеній потужності зарядка видає струм 1,33 a і напруга 20 в.для того щоб забезпечити захист від перегріву, пристрій забезпечений подвійною системою охолодження: внутрішній радіатор і вбудований безшумний вентилятор.

Huawei cp60

Ще одна велика компанія, яка випускає непогані зарядки – це huawei. Модель cp60-зарядний пристрій з функцією швидкої зарядки, сумісний з топовими смартфонами виробника.

15-ватна зарядка huawei “заточена” під фірмові процесори компанії-kirin

Huawei теж вийшла за рамки 10-ватного стандарту: зарядний пристрій має вихідну напругу 7,5 в, струм 2 а і потужність 15 в. Ще одна перевага, яку придумав виробник саме для цієї моделі – довгий мережевий кабель в 1 м.

Ця 15-ватна зарядка, підтримувана процесорами hisilicon kirin, доступна для смартфонів huawei останніх поколінь з підтримкою qi-наприклад, huawei mate 20 pro і вище. Http://zoom.cnews.ru/publication/li/61472

Samsung ep-p3100

Корейський виробник трохи відстає від китайських: найпотужніша зарядка від samsung – ep-p3100 – залишилася 10-ватної. Зате вона сумісна з широким рядом пристроїв samsung, що підтримують бездротову індукційну зарядку qi – від galaxy s6+ до galaxy s10.

Бездротові зарядки samsung повністю підтримують функцію qualcomm quick charge (2.0 і 3.0)

При потужності 10 вт в режимі швидкої зарядки пристрій видає струм 5 а і напруга 2 в.завдяки цьому воно дозволяє заряджати не тільки смартфони, але і носяться пристрої: наприклад, розумні годинник galaxy watch, gear s3 і gear sport.

Важливо відзначити, що для того, щоб працювала функція швидкої зарядки, пристрій повинен бути підключений до мережі через фірмовий блок живлення samsung fast charge. Інакше воно буде давати максимальний струм 1a, що перетворить його в бездротову зарядку малої потужності.

Rombica neo q15 quick blue

Стильний пристрій c покриттям з синього текстилю rombica neo q15 quick blue також відноситься до зарядок середньої потужності з максимальним вихідним струмом 2 а, напругою 5 в і, відповідно, максимальною потужністю 10 вт.

Пристрій rombica притягує погляд своїм приємним дизайном

Що стосується сумісності-зарядні пристрої rombica є універсальними: їх можна використовувати з будь-якими пристроями, що підтримують qi. Для сумісності з різними смартфонами зарядка має два режими потужності: 7,5 вт (для iphone) і 10 вт (для пристроїв на базі процесорів qualcomm).

Фірма rombica спеціалізується на випуску бездротових зарядних пристроїв з незвичайних матеріалів: наприклад, на ринку доступна швидка бездротова зарядка rombica neo q5 quick в дерев’яному корпусі. Так що зарядки rombica не тільки швидкі, але і легко вписуються в інтер’єр.

Momax

Ще один виробник швидких 10 – ватних зарядок-фірма momax, яка випускає дуже багато універсальних бездротових зу.

Бездротові зарядки бувають як горизонтальними, так і вертикальними

Виробник експериментує з формами і матеріалами: зарядний пристрій q. Dock2 fast – вертикальне, momax q. Pad x ultra slim – ультратонке, а стандартна модель momax q. Pad покрита штучною шкірою.

Характеристики у всіх однакові: напруга на виході – 5 в, струм – 2 а, потужність – 10 вт. Так що тут можна вибрати будь-яку, яка здасться найбільш цікавою чисто з точки зору форм-фактора.

Чи можна заряджати смартфон неоригінальною бездротовою зарядкою?

Це питання, напевно, хвилює багатьох, які прочитали про універсальні швидкі зарядки qi. Відповідаємо: так, можна, якщо зарядка зроблена за стандартом qi для зарядних пристроїв середньої потужності (10 вт, 2а, 5 в).

Використовувати універсальні зарядки на кшталт rombica, momax, baseus або навіть samsung можна з різними телефонами. Відповідність стандарту гарантує, що телефон не отримає зайвого живлення і не згорить.

Якщо оригінальна зарядка вашого смартфона розрахована на 1а, чи можна заряджати його бездротовою зарядкою на 2а? і тут ми відповідаємо: так. Акумулятор вашого смартфона має контролер, який не дасть йому спожити більше енергії, ніж потрібно. Таким чином, і в цьому випадку смартфон не пошкодиться – просто зарядиться швидше.