Смартфони samsung galaxy a53 і a73 можуть отримати процесори amd exynos без троттлінга

21

Нараховано винагороду

Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

Mrdna являє собою новий мобільний графічний процесор виробництва amd, який samsung може застосувати в своїх системах на чіпі exynos. Це може дати їм перевагу над графічними процесорами apple imagination.

Exynos 2200 може увійти до складу смартфонів сімейства galaxy s22. Він стане першим з графікою amd, але не єдиним і не тільки у флагманах.

Смартфони середньої цінової категорії galaxy a теж почнуть випускатися з графікою amd. Конкретні моделі поки не називаються, але мова може йти про найбільш затребуваних серіях galaxy a5x і a7x. Тут зазвичай пропонується краще співвідношення ціни і продуктивності.

Galaxy a53 і galaxy a73 можуть бути представлені вже в нинішньому році. Зазвичай samsung анонсує подібні апарати в грудні. Правда, в цьому році galaxy a72 був представлений в березні і випущений в квітні.

У цих апаратах буде застосовуватися не exynos 2200 з чотирма потужними обчислювальними ядрами, а чіп з двома. Це не завадить використовувати графічну архітектуру mrdna, де троттлінг становитиме менше 10%. Зазвичай на чіпах exynos він досягає 50% на третьому прогоні вимогливих бенчмарків.